poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Dawid Podsiadło zagra w czerwcu dla fanów, w czterech miejscach! Bilety prawie wyprzedane

Data:

- REKLAMA -

Dawid Podsiadło to bardzo popularny, polski artysta, który ma na swoim koncie wiele nagranych i wydanych płyt, udział w tysiącach koncertów a do tego wszystkiego wypuszczenie tak wielu chwytliwych kawałków, które grane są przez większość polskich rozgłośni radiowych. Artysta ten poza tym współpracował także z wieloma gwiazdami, na przykład Darią Zawiałow czy z Sanah i ma na swoim koncie setki tysięcy sprzedanych biletów na koncerty. I to właśnie z myślą o swoich fanach  postanowił zorganizować jeszcze kilka koncertów, które odbędą się w czerwcu 2024 roku, w czterech dużych, polskich miastach – w Gdańsku, Poznaniu, Chorzowie oraz we Wrocławiu.

Cóż, bilety na koncerty prawie w całości się wyprzedały. Pospiesz się, by zająć miejsce na widowni, tym razem na scenie, która pomieści więcej słuchaczy niż zawsze. Będzie to zatem widownia umiejscowiona dookoła sceny, inaczej niż dotychczas. Jak mówi sam artysta – dodatkowe, czerwcowe koncerty są odpowiedzią na prośby fanów o zorganizowaniu ich.  Gdzie i kiedy będzie można posłuchać Podsiadły na żywo?

To już pewne, jeden w najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej muzyki, wystąpi już w czerwcu tego roku. Sama wiadomość o tym na pewno sprawiła entuzjazm wśród jego fanów oraz olbrzymią ekscytację. Wokalista, po swoim wpisie ogłaszając nową trasę, na Facebooku, po godzinie doczekał się aż pięciu tysięcy reakcji razem z kilkuset komentarzami, wyrażający oczywiście radość.

Na obecną chwilę, zostało niewiele biletów, które można zdobyć. Wszystkie wyprzedały się niczym świeże bułeczki. W zaledwie około 2 miesiące. Prawda jest jednak jedna – za każdym razem jego zapowiedzi koncertów budzą ogólny zachwyt oraz zainteresowanie.

I tak, Podsiadło zagra 1 oraz 2 czerwca w Gdańsku, na Polsat Plus Arenie, 8 czerwca we Wrocławiu, na Tarczyńskiej Arenie, 15 oraz 16 czerwca w Poznaniu, na Enea Stadion, oraz 22 oraz 23 czerwca w Chorzowie, na Stadionu Śląskim.

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, artysta ten postanowił zorganizować jeszcze coś większego, dla swoich fanów. Tym razem zaśpiewa na scenie trzysta sześćdziesiąt stopni.

Kiera wokalisty, nabrała tak na prawdę tempa w 2013 roku wraz z debiutanckim albumem „Comfort and Happiness”. Kolejne dwa albumy – „Annoyance and Disappointment” i „Małomiasteczkowy” osiągnęły statusy Diamentowej Płyty (łącznie ponad 450 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Po czterech latach przerwy Podsiadło powrócił z nową płytą „Lata Dwudzieste”, będącą zbiorem przeżyć i przemyśleń artysty, który przyzwyczaił swoich odbiorców do mocnych tekstów i zapadających w pamięć dźwięków. A oprócz tego, Podsiadło ma na swoim koncie statuetki – Fryderyki, czy Paszport Polityki, w kategorii muzyka popularna.

Jeśli chodzi, o jego trasy koncertowe od początku wyprzedawały się bardzo szybko. Pierwsza trasa halowa solowego artysty, „Małomiasteczkowa Trasa”, zgromadziła łącznie ponad 110 tysięcy fanów. Na trzech innych koncertach bawiło się ponad 150 tysięcy fanów, potwierdzając tym samym mocną pozycję artysty na polskim rynku muzycznym.

Między 2022 a 2023 rokiem Podsiadło ogłosił dwie, wyprzedane bardzo szybko trasy koncertowe.  26 sierpnia 2023 roku Dawid Podsiadło pobił kolejny rekord grając historyczny koncert na PGE Narodowym dla 80 tysięcy osób na scenie umieszczonej na samym środku płyty stadionu. Niewątpliwy sukces tego wydarzenia rozbudził apetyt na wykorzystanie sceny 360 na kolejnych koncertach.

A bilety na koncert można kupić na stronie internetowej – https://www.ebilet.pl/artysta/dawid-podsiadlo.

Źródło: https://www.eska.pl/, https://www.ebilet.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...