wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

W Krakowie powstaje nowe centrum handlowe Designer Outlet, które zostanie oddane do użytku na wiosnę 2025 roku!

Data:

- REKLAMA -

Ponad 120 znanych i lubianych marek modowych i lifestylowych, do tego dogodna lokalizacja, znajdująca się w samym centrum miasta Krakowa, około 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, liczne kawiarnie i restauracje, 2 tysiące miejsc do zaparkowania dla aut – mowa tutaj o budującej się już galerii handlowej Designer Outlet. Obiekt ten ma być oddany całkowicie do użytku już za rok, na wiosnę 2025 roku. To będzie nowoczesny budynek, znajdujący się w centrum samego Krakowa, przy ul. Galicyjskiej oraz ul. Nowohuckiej.

Po pierwsze, Designer Outlet Kraków będzie zlokalizowany z bardzo dobrym połączeniem z autostradą A4 i droga ekspresową S7. Do tego dwa szerokie, bezpieczne, intuicyjne wjazdy na parking podziemny i naziemny umożliwią łatwe zaparkowanie auta. Obok obiektu zaplanowano także dodatkowo miejski przystanek autobusowy.

Ponad 2 miliony mieszkańców dotrze tutaj w mniej niż godzinę, jak podają statystyki związane z liczbą mieszkańców Krakowa właśnie i pobliskich okolic. A będzie to wspaniały nowoczesny obiekt ze setką sklepów oraz różnymi atrakcjami i usługami. Można będzie tutaj bardzo łatwo trafić nie tylko autem, ale też korzystając z transportu publicznego.

Inwestorem całego przedsięwzięcia jest KG Group. Jeszcze w 2023 roku firma ta zaczęła  budowę tego centrum handlowego.

– Wszystkie prace zarówno budowlane, jak i związane z komercjalizacją obiektu przebiegają bardzo sprawnie. Dlatego liczymy, że już wiosną 2025 roku klienci będą mogli cieszyć się zakupami w nowym outlecie

– czytamy na stronie internetowej inwestora.

– Nowoczesna architektura zewnętrzna obiektu, wnętrza nasycone naturalnym światłem dziennym, dostępnym dzięki zastosowaniu świetlików dachowych, szerokie korytarze ze strefami relaksu sprawią, że centrum będzie wyjątkowym miejscem do zakupów i spędzania wolnego czasu. Architektura, bazująca na międzynarodowych trendach, zaspokoi   zapotrzebowanie polskich klientów na inspirującą atmosferę zakupową.

– możemy dowiedzieć się na stronie internetowej – https://www.designeroutletkrakow.pl/

Źródło: https://www.designeroutletkrakow.pl/, https://krakow.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...