piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Kobiece Forum Samorządowe odbyło się w Kielcach

Data:

- REKLAMA -

Wiceprezydent Bożena Szczypiór uczestniczyła w Kobiecym Forum Samorządowym, które ponownie miało miejsce w Kielcach we współpracy ze Związkiem Gmin Wiejskich RP. Wydarzenie skupiło się na tematyce świadomego zarządzania opartego na zasobach.

Kobiece Forum Samorządowe pełni istotną rolę jako platforma umożliwiająca wymianę doświadczeń oraz budowanie współpracy pomiędzy samorządami na obszarze całej Polski, zwłaszcza z uwzględnieniem kluczowej funkcji pełnionej przez kobiety w strukturach samorządowych.

Spotkania organizowane w ramach tego Forum nie tylko stanowią okazję do pogłębiania merytorycznych aspektów pracy samorządowej, ale również doskonałą szansę na nawiązywanie nowych kontaktów i wymianę inspirujących doświadczeń. Inicjatywa ma na celu nie tylko tworzenie przestrzeni dla głębokich dyskusji, lecz także budowanie sieci wsparcia i mentorstwa, które mogą stanowić siłę napędową dla rozwoju kompetencji oraz osiągnięć w służbie publicznej samorządu. Forum, posiadające ponad dekadową tradycję, sięga swoich korzeni w 2005 roku i od 2015 roku jest integralną częścią Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Prowadzącymi to spotkanie były trzy uznane mentorki i ekspertki w dziedzinie rozwoju osobistego: Katarzyna Sieńkowska, Małgorzata Wesołowska i Dorota Nawrotek.

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...