poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Za równy miesiąc, w Warszawie zjesz śniadania z różnych stron świata. Otwiera się nowe miejsce – Breakfast Corner

Data:

- REKLAMA -

Otwarcie Breakfast Corner w Warszawie staje się coraz bardziej fascynującym wydarzeniem, obiecującym niezapomniane doznania kulinarno-śniadaniowe dla mieszkańców stolicy. To pierwsza śniadaniowa przestrzeń tego rodzaju w Polsce, której premiera planowana jest na wiosnę w zabytkowej Fabryce Norblina.

Warszawiacy, znanie ceniący sobie rozmaite smaki i doświadczenia kulinarne, z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Breakfast Corner by Food Town to innowacyjny koncept, oferujący siedem oryginalnych kuchni śniadaniowych, reprezentujących różne kraje, takie jak Japonia, Włochy, Belgia, Hiszpania, Francja, Stany Zjednoczone.

Zapowiada się prawdziwa podróż smaków, począwszy od wiralowych fluffy pancakes z Japonii, delikatnych jak chmurka, po kultowe rustico leccese z Włoch, czy wyrafinowane smaki hiszpańskie i francuskie. Burgerowe śniadania, frytki belgijskie, empanadas, naleśniki francuskie czy aromatyczna kawa – Breakfast Corner ma zaoferować pełen wachlarz kulinarnych doświadczeń.

Michael Motz, współtwórca i właściciel Food Town, podkreśla, że Breakfast Corner to nie tylko miejsce na jedzenie, ale także społeczne doświadczenie. Zauważa trendy, które wracają do tradycji jedzenia śniadań poza domem, a jego projekt ma być jedynym w Polsce miejscem, gdzie goście już od rana mogą korzystać z oferty śniadaniowej różnych kuchni świata w jednym miejscu.

Podkreślając zróżnicowanie śniadaniowych propozycji, Motz zachęca do celebracji poranka na mieście. Śniadania w strefie Breakfast Corner będą dostępne codziennie od 21 marca w godzinach 8:30 – 12:00. To nie tylko jedzenie, to kulinarne doświadczenie, które skłania do rozpoczęcia dnia w niezwykły sposób. Dodatkowo, bar Amaro Mio serwujący pyszne smoothies, odżywcze koktajle oraz herbaty z egzotycznym twistem, również będzie otwarty w tych samych godzinach. Fabryka Norblina przy ulicy Żelaznej 51/53 staje się miejscem, gdzie każdy zacznie dzień od podróży po smakach świata.

Źródło: https://foodservice24.pl/, https://warszawa.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...