poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Muzeum Neonów w Warszawie zaprasza! Punkt ten na mapie stolicy robi ogromne wrażenie!

Data:

- REKLAMA -

Muzeum Neonów, usytuowane przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie, stanowi fascynujące miejsce zanurzone w barwach i świetle polskich reklam powojennych. Otwarte codziennie, z wyjątkiem śród, Muzeum przyciąga zwiedzających do godziny 17.00 w dni powszednie i niedzielę, oraz do 18.00 w soboty. Dodatkowo, entuzjaści neonów mają szansę odkryć tę magię wieczorami po wcześniejszej rezerwacji i dodatkowej opłacie.

Bilet normalny to koszt 13 złotych, podczas gdy bilet ulgowy to wydatek 10 złotych. Muzeum oferuje nie tylko samodzielną eksplorację, ale także grupowe wycieczki, lekcje, pokazy filmowe i różnorodne wydarzenia. Bogactwo zbiorów obejmuje około 100 neonów, głównie z lat 60. i 70., z perłami jak neon z dworca Warszawa Stadion czy symbole kawiarni „Jaś i Małgosia”.

Położone w obszarze Soho Factory na Pradze-Południe, Muzeum Neonów stanowi integralną część tej rozległej przestrzeni. Soho Factory to miejsce biur, pracowni, sklepów i restauracji. Zintegrowane z życiem kulturalnym i rozrywkowym, Soho umożliwia połączenie wizyty w Muzeum Neonów z wieczorną kolacją w atmosferze restauracji Warszawa Wschodnia, prowadzonej przez znanego kucharza Mateusza Gesslera.

Muzeum Neonów to nie tylko kolekcja świetlnych arcydzieł, ale również podróż w czasie do epoki PRL-u. Każdy neon opatrzony jest tabliczką informacyjną, rzucającą światło na jego fascynującą historię. Dla tych, którzy pragną zgłębić tajniki stolicy i okresu PRL, Muzeum Neonów staje się niezwykłym punktem zderzenia z kreatywnością i historią.

Źródło: https://www.ebilet.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...