poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Ogromny hotel z wieloma atrakcjami tuż przy Morzu Bałtyckim wkrótce będzie otwarty! Pomieści ponad 2 tysiące wczasowiczów!

Data:

- REKLAMA -

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, gigantyczny obiekt pięciogwiazdkowy, zbliża się do momentu otwarcia, a inwestorzy zapewniają, że proces odbiorów i uzgodnień z urzędami jest w toku, przynosząc coraz bliższe uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Choć to wyzwanie z uwagi na ogrom hotelu, inwestorzy podkreślają postęp, zwiedzając już ukończoną część budynku.

Najbardziej spektakularna część hotelu jest już niemal gotowa, brakują jedynie pracowników przy recepcji. Hol wejściowy, o powierzchni prawie 2,5 tys. metrów kwadratowych, zachwyca marmurową podłogą, imponującymi żyrandolami oraz kolorową salą zabaw dla dzieci. Basenowa część również zbliża się do ukończenia.

Restauracje na parterze przygotowują się do przyjęcia gości, z dwiema różnymi charakterami – jedna reprezentacyjna, druga bardziej swobodna. Nie brakuje również estetycznych elementów, takich jak zielona ściana czy planowane wielkie akwarium koło recepcji. Cały obiekt został pomalowany specjalną farbą, a przed hotelem pojawiły się nowe nasadzenia, zwiększając ilość palm.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie to nie tylko imponujący budynek. Zlokalizowany zaledwie 150 metrów od plaży, nawiązuje do statku pasażerskiego. Docelowo ma pomieścić jednorazowo około 2200 osób, a większość z ponad 1000 pokoi oferuje widok na morze z balkonów lub tarasów. Obiekt otacza las z trzech stron, a elewacja, pomalowana na ponad 3 ha, prezentuje się imponująco.

Kompleks wodny wokół hotelu, wyposażony w zjeżdżalnie i baseny, jest już niemal gotowy. Wnętrze obejmuje baseny kryte, jacuzzi, sale kinowo-teatralne, kręgielnię, dyskotekę, a także boiska sportowe. Na parterze zaplanowano SPA, gabinety zabiegowe, sklepy i kawiarnie. Dodatkowo, jedna z największych w Polsce sal konferencyjnych na ponad 4 tys. miejsc ma znaleźć się w tym luksusowym kompleksie. Hotel Gołębiewski w Pobierowie zapowiada się nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale także centrum rozrywki i konferencyjne o europejskim standardzie.

Źródło: https://gs24.pl/, https://www.money.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...