piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

T.Love zagra już niedługo na warszawskim Torwarze wyjątkowy koncert!

Data:

- REKLAMA -

W roku 2024 T.Love powraca na scenę, obdarowując publiczność koncertami. 8 marca zagoszczą w COS Torwar w Warszawie, a 26 maja w MCK Spodek w Katowicach. To nieprzypadkowe daty – idealna okazja do oryginalnego uczczenia Dnia Kobiet i Dnia Matki poprzez muzykę, zwłaszcza gdy ze sceny rozbrzmiewa znany refren „I love you, I love you”.

„I LOVE YOU” to nie tylko koncerty, to także wyjątkowi goście. Beata Kozidrak i IGO pojawią się na warszawskiej scenie, obdarzając publiczność niezwykłymi głosami i energią. A to nie koniec niespodzianek – Gość Niespodzianka także zadebiutuje na scenie. To będzie wydarzenie pełne emocji i charyzmy Muńka Staszczyka. Koncerty poprzedzi kampania społeczno-informacyjna „Wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa”, dodając jeszcze jedną warstwę znaczeniową temu wyjątkowemu muzycznemu spektaklowi. Niezapomniane doświadczenie czeka fanów T.Love w 2024 roku!

T.Love to polski zespół muzyczny założony w 1982 w Częstochowie. W początkach kariery, w latach 80. XX wieku, pozostający pod wpływem punk rocka, a z upływem czasu korzystający również ze stylistyki reggae, rock and rolla, glam rocka, pop rocka. Większość albumów grupy uzyskało status złotych płyt, a składankowy Love, Love, Love – The Very BesT.Love – w roku 2012 status platynowej płyty. W trakcie dotychczasowej kariery zespół zagrał koncerty prawie w całej Europie, a także wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych. W drugiej połowie 2017 roku zawiesił działalność. W 2022 zespół wznowił działalność.

Hala Widowiskowo-Sportowa przy Łazienkowskiej 6a w Warszawie to ikona rozrywki, z głęboko zakorzenioną historią od 1957 roku. Początkowo pełniąca rolę największego sztucznego lodowiska w stolicy, obecnie Torwar to przestrzeń z 4824 miejscami siedzącymi na trybunach, z możliwością dostawienia kolejnych 600, co podnosi pojemność do 5424 widzów. Dodatkowo, uwzględniając miejsca stojące, hala może gościć imponującą liczbę nawet ośmiu tysięcy osób.

Jego dogodna lokalizacja w centrum miasta sprawia, że Torwar stał się jednym z najlepszych miejsc do organizacji różnorodnych wydarzeń. Od imprez muzycznych, poprzez wydarzenia sportowe, po wystawy i targi – obiekt ten jest wszechstronną przestrzenią, dostosowującą się do różnych potrzeb. Nazwa Torwar przenosi nas do korzeni, łącząc pierwotne przeznaczenie jako tor łyżwiarski z dumą miasta Warszawa. Wizytówka Torwaru nie tylko to liczba miejsc czy elastyczność przestrzeni, ale także jego znaczenie jako miejsce, które przetrwało i rozwijało się wraz z miastem. To nie tylko hala sportowa; to centrum rozrywki, gdzie historie koncertów, emocji sportowych i inspirujących wystaw splatają się w niepowtarzalny sposób. Hala Widowiskowo-Sportowa Torwar to nieodłączna część kultury i rozrywki w Warszawie, gotowa kontynuować swoją legendę w kolejnych dekadach.

Źródło: Wikipedia, https://www.koncertomania.pl/, https://biletyna.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...