poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Łódź: Nowa Sukcesja – galeria handlowa z największą strefą rozrywki w Europie!

Data:

- REKLAMA -

Miłośnicy rozrywki i zakupów, szykujcie się na prawdziwą rewolucję! W Łodzi powstaje Nowa Sukcesja – galeria handlowa, która nie ma sobie równych w całej Europie. Na imponującej powierzchni 30 000 mkw. znajdzie się centrum rozrywki, oferujące mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Co wyróżnia Nową Sukcesję?

Największa strefa rozrywki w Europie pod dachem galerii handlowej: zapomnij o nudnych galeriach! Nowa Sukcesja to prawdziwy raj dla miłośników zabawy. Znajdziesz tu m.in. ogromne tematyczne place zabaw, zjeżdżalnie, wulkany, karuzele, strefę samochodów „bumper cars”, tor Ninja Warrior, park linowy, ściankę wspinaczkową, tor gokartowy, park trampolin, boiska, scenę dla koncertów i występów, szkołę nauki jazdy dla dzieci, 20 tematycznych sal urodzinowych oraz strefę dla gamerów z ponad 120 stanowiskami.

Inspiracje i atrakcje dla każdego

Projekt strefy rozrywki w tej galerii inspirowany był nowoczesnymi parkami zabaw z USA, Dubaju, Singapuru i Chin. Gwarantuje to najwyższą jakość i niezapomniane wrażenia dla każdego. Nowa Sukcesja to miejsce idealne dla całej rodziny. Najmłodsi będą zachwyceni placami zabaw i strefami tematycznymi, młodzież doceni strefę gamingu i sporty ekstremalne, a dorośli zrelaksują się w kawiarniach i restauracjach.

Dodatkowe atuty

Celem Nowej Sukcesji jest stworzenie miejsca rozrywki dostępnego dla wszystkich. Atrakcyjne ceny biletów i karnetów zapewnią, że każdy będzie mógł skorzystać z bogatej oferty. Nowa Sukcesja to nie tylko rozrywka. W galerii znajdzie się również 9-salowe kino Helios, 24-torowa kręgielnia, Fitness Fit Fabric, szkoła tańca, placówka medyczna oraz ponad 1000 miejsc parkingowych.

Szeroka oferta gastronomiczna i otwarcie w 2024 roku

Ponad 10 punktów gastronomicznych, w tym McDonald’s, kawiarnie, lodziarnie i restauracje zapewnią posiłek dla każdego gustu. Nowa Sukcesja zostanie otwarta w czwartym kwartale 2024 roku.

Źródło: lodz.pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...