wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

Nadciąga pierwszy „Szczecin Gaming Fest” – gratka dla graczy!

Data:

- REKLAMA -

W ostatni piątek marca, Szczecińska Netto Arena stanie się epicentrum świata gier komputerowych, otwierając swoje podwoje dla miłośników wirtualnej rozrywki. Organizowany przez miejscową spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia festiwal gamingowy zaoferuje uczestnikom niezwykłe atrakcje, od najnowszych sprzętów po specjalne strefy tematyczne.

„Szczecin Gaming Fest” to pierwsze takie wydarzenie w regionie, które ma na celu zgromadzenie graczy wszystkich pokoleń. Od najmłodszych fanów Minecrafta i Fortnite, po weteranów League of Legends i Counter-Strike, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, organizatorzy zaplanowali liczne konkurencje, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie będzie również okazją do bezpośredniego spotkania z twórcami popularnych gier, co z pewnością będzie inspirującym doświadczeniem dla wielu uczestników. Nie zabraknie również stref sportowych, gdzie granie łączy się z aktywnością fizyczną, oraz stref racingowych dla miłośników wirtualnych wyścigów.

Jednym z głównych punktów programu będą Mistrzostwa Szczecina w EA Sports FC 24, w których rywalizować będzie mogło maksymalnie 64 graczy. Zapisy na te rozgrywki będą prowadzone na miejscu, w dniu festiwalu, co z pewnością przyciągnie licznych miłośników piłki nożnej.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału w festiwalu, biorąc pod uwagę, że 29 marca to dzień wolny od zajęć szkolnych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co sprawia, że „Szczecin Gaming Fest” jest doskonałą okazją do spędzenia czasu w świecie gier, pełnym pasji i emocji.

Celina Wołosz z Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia podkreśla, że festiwal ma na celu nie tylko dostarczenie rozrywki, ale również promocję zdrowej rywalizacji i integrację międzypokoleniową. To wyjątkowa okazja, by razem z rodziną lub przyjaciółmi zgłębić tajniki gamingowego świata i doświadczyć niezapomnianych wrażeń.

„Szczecin Gaming Fest” to nie tylko festiwal gier, ale również święto wspólnoty graczy, którzy dzięki swojej pasji mogą spotkać się, wymienić doświadczeniami i wspólnie cieszyć się z gier. Zapraszamy więc wszystkich, by 29 marca dołączyli do nas w Netto Arenie i stali się częścią tej niezwykłej przygody.

Źródło: http://www.szczecingamingfest.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...