poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Na wakacjach rusza festiwal Santander Letnie Brzmienia, na którym pojawi się cała plejada gwiazd!  

Data:

- REKLAMA -

Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa i Łódź na wakacjach zapowiadają wspaniałe koncerty, na których wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki. Będzie to zatem jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata – festiwal Santander Letnie Brzmienia 2024. Maraton koncertów odbędzie się już na tegorocznych wakacjach, a już teraz podajemy listę artystów, którzy wystąpią, przypominając tym samym, że sprzedaż biletów na tę imprezę już ruszyła.

Santander Letnie Brzmienia to nie tylko festiwal muzyczny, to prawdziwa uczta dla zmysłów i dawka pozytywnej energii. Organizatorzy obiecują 12 dni festiwalowych, ponad 100 koncertów i 100 godzin muzyki, które rozświetlą letnie niebo muzyczną magią i pasją.

W programie festiwalu znajdziemy zarówno doświadczonych mistrzów sceny muzycznej, jak i świeżych talentów, prezentujących odważne i oryginalne podejście do sztuki dźwięku. Od popu po rock, od utalentowanych solistów po dynamiczne zespoły, Santander Letnie Brzmienia oferują coś dla każdego.

W roli głównej wystąpią niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Daria Zawiałow, Mrozu, Kortez i Vito Bambino. Ale to tylko wierzchołek lodowej góry – lista wykonawców obfituje w znane nazwiska i młode talenty, które zagwarantują niezapomniane przeżycia muzyczne. Wśród nich są m.in. Zalewski, Nosowska, Kaśka Sochacka, Artur Rojek, Poluzjanci, Margaret, Natalia Kukulska i wiele innych.

Monika Nowakowska, dyrektor Departamentu Public Relations Santander Bank Polski, wyraziła radość z udziału w festiwalu, podkreślając jego uniwersalność i pozytywny wpływ na różnorodne grupy odbiorców. Festiwal jest miejscem spotkania zarówno młodych, jak i starszych miłośników muzyki, tworząc atmosferę radości i entuzjazmu.

Trasa Festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024

Kraków: 5-6.07 

Wrocław: 12-13.07 

Katowice: 26-27.07 

Warszawa: 9-10.08 

Łódź: 16-17.08 

Poznań: 30-31.08 

Festiwal Santander Letnie Brzmienia 2024 to więcej niż tylko wydarzenie muzyczne – to święto wspólnoty, radości i dobrej zabawy. Dołącz do uczestników i zarazem słuchaczy, wybierając miasto, do którego masz najbliżej, przeżyj niezapomnianą przygodę, gdzie muzyka łączy serca i rozświetla letnie, wakacyjne noce!

Źródło: https://dziennikzachodni.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...