poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Teatr Muzyczny ROMA zaprasza na nowy spektakl – We will rock you!

Data:

- REKLAMA -

Wkraczając na magiczną scenę Warszawskiego Teatru Muzycznego ROMA, widzowie przygotowują się na spektakl, który odmieni ich postrzeganie muzyki, wolności i przyszłości. „WE WILL ROCK YOU”, brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy QUEEN i librettem Bena Eltona, przenosi nas do zglobalizowanego świata przyszłości, gdzie muzyka jest zakazana, a buntownicy walczą o swoją pasję, miłość i przede wszystkim – ROCKA!

Spektakl trwa około 2 godziny i 50 minut, obejmując nie tylko dynamiczną fabułę, ale również niezapomniane wykonania utworów QUEEN. Jednak to nie tylko muzyczna uczta, lecz także podróż w czasie do zglobalizowanego świata, gdzie korporacja kontroluje każdy aspekt życia na iPlanecie.

WE WILL ROCK YOU po raz pierwszy olśniewał londyńską scenę West End w 2002 roku i nieprzerwanie królował przez 12 lat. Od tamtej pory zaskakiwał publiczność na całym świecie – od Australii przez Brazylię po Kanadę. Dynamiczna i humorystyczna fabuła, połączona z nieśmiertelnymi przebojami QUEEN, zawsze budziła niebywały entuzjazm, a widzowie, jakby zauroczeni magią sceny, zaczynają śpiewać razem z artystami, przekształcając spektakl w prawdziwy rockowy koncert.

Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie prezentuje autorską inscenizację non-replica, reżyserowaną przez utalentowanego Wojciecha Kępczyńskiego. Przygotujcie się na polską interpretację libretta i tekstów piosenek autorstwa Michała Wojnarowskiego, a kierownictwo muzyczne powierzone zostało Jakubowi Lubowiczowi.

WE WILL ROCK YOU to nie tylko musical, to prawdziwa podróż przez największe hity QUEEN. Przeboje takie jak „I Want To Break Free”, „Radio Ga Ga”, „I Want It All”, „We Are The Champions”, „Bohemian Rhapsody” czy tytułowy „We Will Rock You” nabierają nowego znaczenia w kontekście tej futurystycznej opowieści.

Reżyser Wojciech Kępczyński przenosi nas do świata, gdzie muzyka staje się symbolem buntu i wyrazem wolności. Tłumacz Michał Wojnarowski oddaje ducha oryginału, umożliwiając polskiej publiczności pełne zanurzenie się w historii buntu i rockowej rewolucji. Jakub Lubowicz, jako kierownik muzyczny, nadzoruje brzmienie, które budzi emocje i energię każdego utworu.

Dla tych, którzy chcą doświadczyć tego muzycznego spektaklu, bilety są już dostępne. To nie tylko koncert, to podróż do świata, gdzie rock to nie tylko muzyka, ale również symbol walki o wolność.

„WE WILL ROCK YOU” w Teatrze Muzycznym ROMA to nie tylko spektakl – to przeżycie, które pozostanie w sercach widzów na długo po zakończeniu ostatniej nuty. Czy jesteście gotowi na rockową rewolucję na polskiej scenie teatralnej? Odpowiedź tylko na scenie, gdzie muzyka króluje i rock nigdy nie umiera!

Źródło: https://www.teatrroma.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...