wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Trwają we Wrocławiu Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Co przygotowano w ramach imprezy?

Data:

- REKLAMA -

W dniach 22-24 marca 2024 roku we Wrocławiu odbywają się Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego, które gromadzą ponad 200 wystawców z całego świata oraz entuzjastów podróży. Wydarzenie to już po raz piętnasty odbywa się na terenie stadionu Tarczyński Arena, oferując bogaty program dla odwiedzających.

Na targach będą obecni przedstawiciele wielu krajów, w tym Norwegii, Wietnamu, Słowacji, Czech, Niemiec, Turcji, Gruzji, Bułgarii, Chorwacji oraz Kuby, prezentując swoje oferty turystyczne. Polskę reprezentować będą również województwa, takie jak śląskie, lubuskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie oraz podlaskie.

W ramach atrakcji na targach będzie można zapoznać się bliżej z atrakcjami turystycznymi Wrocławia, w tym m.in. Muzeum Pana Tadeusza, ZOO Wrocław, Hala Stulecia czy Hydropolis. Ponadto przewidziane są konkursy, quizy oraz liczne prezentacje.

Nie zabraknie także inspirujących prelekcji podróżników, m.in. na temat podróży po USA, Maroku, czy Polsce, a także warsztatów fotograficznych i kulinarnych. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji i animacji, takich jak gry edukacyjne czy warsztaty ceramiczne.

Targi Turystyki we Wrocławiu to nie tylko okazja do poznania nowych destynacji i atrakcji, ale także do nagradzania wyjątkowych inicjatyw w branży turystycznej. Podczas wydarzenia wręczone zostaną „Kryształy Turystyki” w czterech kategoriach konkursowych.

Godziny otwarcia targów oraz informacje o cenach biletów znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj pod link https://mttwroclaw.pl/?_gl=1%2A19c6fu8%2A_ga%2ANjM5Mjc5ODM1LjE3MDY3NzcwMDA.%2A_ga_WG9FCLZLRJ%2AMTcxMTI2Mzc0My4zOC4wLjE3MTEyNjM3NDMuNjAuMC4w.

Źródło: https://www.wroclaw.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...