poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Pociąg „Warciarz” zawiezie kibiców na mecz

Data:

- REKLAMA -

W świecie sportu, gdzie emocje i pasja splatają się z codziennością, fani Warty Poznań zostali obdarowani czymś wyjątkowym – możliwością podróżowania na mecze swojego ukochanego klubu pociągiem, który nie jest zwykłym środkiem transportu.

„Warciarz”, bo tak został nazwany ten zielony ekspres, stanowi unikatową symbiozę między klubem piłkarskim a Kolejami Wielkopolskimi, przenosząc kibiców nie tylko w przestrzeni, ale i w duchu wspólnoty oraz ekologii.

Wyjątkowość „Warciarza” tkwi nie tylko w jego kolorystyce, nawiązującej do barw Warty Poznań. To, co wyróżnia ten pociąg, to umieszczone wewnątrz i na zewnątrz emblematy, które sprawiają, że każda podróż staje się częścią piłkarskiego święta. Od momentu prezentacji na peronie Dworca Letniego, „Warciarz” stał się symbolem zarówno piłkarskich aspiracji, jak i przywiązania do wartości ekologicznych.

Mikołaj Grzyb, reprezentujący Koleje Wielkopolskie, podkreślił wieloletnią współpracę z klubem, która zaowocowała nie tylko „Warciarzem”, ale także zobowiązaniem do kontynuacji tej przygody w przyszłości. Z kolei prezes Warty Poznań, Artur Meissner, nie krył zadowolenia z projektu, który łączy w sobie promocję ekologicznego transportu z piłkarską pasją.

Pierwsza podróż „Warciarzem” odbędzie się 2 kwietnia, kiedy to kibice będą mieli okazję wesprzeć swoją drużynę podczas meczu w Grodzisku. Z pewnością nie będzie to jednorazowa okazja, a początek nowej tradycji. Dzięki „Warciarzowi”, droga na stadion staje się częścią piłkarskiego rytuału, a wspólne podróże kibiców są świadectwem ich niezachwianej wiary i wsparcia dla klubu, który od 2019 roku musi gospodarować swoje mecze poza Poznaniem.

„Warciarz” to nie tylko pociąg. To wehikuł, który przemierza nie tylko kilometry, ale również serca fanów, łącząc ich wspólną miłością do klubu, sportu i idei ekologicznego podróżowania.

Źródło: RMF.FM

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...