poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Od dzisiaj aż do niedzieli trwa Poznań Motor Show, dla fanów motoryzacji, z wystawą pięknych aut

Data:

- REKLAMA -

Poznań Motor Show od lat przyciąga uwagę jako najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując niezapomniane doznania setkom tysięcy zwiedzających, którzy co roku z radością odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle obiecująco, przynosząc ponad sto marek i wystawców, a także spektakularne pokazy stuntu i driftu oraz wiele innych atrakcji. Wydarzenie rozpocznie się już 4 kwietnia i potrwa przez cztery dni, wypełniając dziesięć pawilonów oraz teren zewnętrzny. Głównym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Otomoto.

Największym zainteresowaniem na salonie cieszą się zawsze najnowsze modele samochodów, a w tym roku szczególnie gorąco będzie pod stoiskiem Tesli, debiutującej na Poznań Motor Show. Przedsiębiorstwo to znane jest z produkcji samochodów elektrycznych, ale prezentuje również inne innowacyjne rozwiązania, takie jak stacje ładowania czy panele fotowoltaiczne. Na targach zobaczymy cztery modele Tesli: S, 3, X, Y, a także będziemy mieli okazję zapoznać się z dostępnymi opcjami ładowania.

Nie mniej ekscytujące zapowiadają się stoiska marek Dodge i RAM, gdzie będzie można zobaczyć imponujące modele, w tym wyjątkowy Dodge Viper GTC SRT Time Atack II, z których tylko 33 egzemplarze zostały wyprodukowane na całym świecie.

Warto także odwiedzić strefy takich marek jak Renault, KIA, Toyota, Mazda czy Mercedes-Benz, które zaprezentują najnowsze modele ze swojej gamy, w tym wiele premierowych pojazdów.

Chińskie marki samochodowe również będą obecne na targach, a szczególną uwagę należy zwrócić na Grupę BAIC oraz debiutujące w Polsce marki Forthing i Arcfox.

Pierwszy dzień targów, zwany Media Day, był pełen premier i prezentacji nowych modeli, a także pokazów, które rozpocęły się o 11:30 i potrwały do 16:40. Nie zabrakło emocji związanych z premierą takich modeli jak nowy Hyundai IONIQ 5 N czy SsangYong Torress w wersji EVX.

W trakcie Poznań Motor Show zwiedzający będą mieli okazję podziwiać nie tylko samochody, ale także motocykle, w tym nowości od takich marek jak Honda, Kawasaki czy MV Agusta. Nie zabraknie również luksusowych samochodów, które będą prezentowane na specjalnym salonie super-car.

Największe gwiazdy motoryzacyjnego świata będą również obecne na targach, w tym znani vlogerzy motoryzacyjni, podróżnicy oraz kaskaderzy, którzy zaprezentują swoje umiejętności na pokazach stuntów i driftu.

Dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej organizowane będą Targi Techniki Motoryzacyjnej, które będą trwały od 4 do 7 kwietnia. Wydarzenie to skierowane jest do warsztatów samochodowych, stacji obsługi, myjni, rzeczoznawców i diagnostów oraz innych specjalistów z branży.

Poznań Motor Show to nie tylko okazja do podziwiania najnowszych modeli samochodów, ale także możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach towarzyszących, takich jak pokazy, prelekcje, konferencje oraz finały najważniejszych projektów edukacyjnych związanych z motoryzacją. Wydarzenie to nie tylko pasjonuje miłośników motoryzacji, ale również stanowi doskonałą okazję do poszerzania wiedzy i doświadczenia zawodowego dla osób związanych zawodowo z branżą motoryzacyjną.

Źródło: https://motorshow.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...