piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika zaprasza przyszłych studentów do rekrutacji. Będą uruchomione całkiem nowe kierunki!

Data:

- REKLAMA -

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika (SGMK) ogłasza rozszerzenie swojej oferty edukacyjnej poprzez wprowadzenie czterech nowych programów studiów podyplomowych. Rozpoczęcie zajęć zaplanowano na czerwiec 2024 roku, oferując studentom możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia nowych kwalifikacji w obszarach kluczowych dla współczesnego świata biznesu i nauki.

Jednym z najbardziej oczekiwanych programów jest MBA Bankowość i System Finansowy, adresowany do kadry zarządzającej, dyrektorów i menedżerów, pragnących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu ekonomii i bankowości. Kolejne trzy interdyscyplinarne kierunki studiów skupiają się na obszarach prawa i finansów, cyberbezpieczeństwa oraz komunikacji i futurologii, otwierając drzwi dla szerokiej gamy specjalistów z różnych dziedzin.

Programy studiów podyplomowych w SGMK są nie tylko szansą na zdobycie nowych kompetencji, ale także okazją do współpracy z wybitnymi naukowcami i ekspertami z Polski i ze świata. Wykłady prowadzone są przez praktyków z najlepszych ośrodków naukowych, zapewniając studentom dostęp do najnowszej wiedzy i doświadczenia.

Rekrutacja na wszystkie programy trwać będzie do końca maja 2024 roku. Kandydaci mają szansę dołączyć do społeczności SGMK, której fundamentem są wartości takie jak jakość nauczania, interdyscyplinarność i międzynarodowość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, szkoła stawia na rozwój edukacyjny na każdym etapie procesu nauczania i uczenia się, integrując różnorodne dziedziny w celu lepszego zrozumienia współczesnych wyzwań.

Niezwykłym wyróżnieniem dla SGMK jest patronat nad kongresem naukowym Futurist of The Year 2024, którego uczestnicy, w tym laureaci Nagrody Nobla i znani futurologowie, potwierdzają współpracę z uczelnią. To unikatowa okazja dla studentów i pracowników SGMK, aby czerpać inspirację i wiedzę od światowej klasy ekspertów.

SGMK, wspierana przez Akademię Kopernikańską, kontynuuje misję promowania doskonałości w nauce i edukacji, otwierając nowe horyzonty dla przyszłych liderów i innowatorów. Więcej informacji na temat programów i procesu rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej SGMK.

Źródło: https://www.sgmk.edu.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...