wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -

We Wrocławiu, na miejscu lodowiska powstało rolkowisko – przestrzeń do jazdy na rolkach dla wszystkich miłośników tego sportu!

Data:

- REKLAMA -

Rozpoczęła się nowa era aktywności sportowej w mieście, a wszystko dzięki otwarciu krytego rolkowiska przy ul. Sukielickiej we Wrocławiu. To niezwykłe miejsce, które już od pierwszego dnia przyciąga miłośników rolkowania z całego miasta. Zanim to miejsce stało się mekką dla wrotkarzy, przez pewien czas służyło jako lodowisko, jednak teraz, w sezonie letnim, przemienia się w dynamiczną arenę dla fanów jazdy na rolkach.

Kryte rolkowisko przy ul. Sukielickiej to prawdziwie profesjonalne miejsce, wyposażone w dedykowaną wykładzinę do sportów wrotkarskich, co czyni je idealnym miejscem zarówno dla rekreacyjnych użytkowników, jak i dla zaawansowanych sportowców. Przestrzeń o imponujących wymiarach 50×25 metrów, otoczona bandami bezpieczeństwa, zapewnia bezpieczne warunki dla każdego, kto pragnie poprawić swoje umiejętności w jeździe na rolkach.

Rolkowisko przy ul. Sukielickiej zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 21:00 oraz w weekendy od 9:00 do 21:00. Wypożyczalnia rolek, ochraniaczy i kasków dostępna na miejscu sprawia, że każdy może w pełni korzystać z dobrodziejstw tego miejsca bez konieczności posiadania własnego sprzętu.

Dzięki rewitalizacji hali przy ul. Sukielickiej, mieszkańcy Wrocławia zyskali nowe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Niezależnie od tego, czy preferują rolki czy łyżwy, teraz mają możliwość wyboru, a sezon letni staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dzięki możliwościom, jakie oferuje to nowoczesne rolkowisko.

W celu umożliwienia jak największej liczbie osób korzystania z tego fantastycznego obiektu, przygotowano elastyczny cennik, który uwzględnia różne preferencje i potrzeby. Bez względu na to, czy ktoś przychodzi sam, z rodziną czy też chce skorzystać z wypożyczenia sprzętu, znajdzie tutaj odpowiednią ofertę.

Dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności w jeździe na rolkach, rolkowisko przy ul. Sukielickiej oferuje także szkolenia. To doskonała okazja nie tylko do nauki pod okiem doświadczonych instruktorów, ale także do integracji z innymi pasjonatami tego sportu.

Otwarcie krytego rolkowiska przy ul. Sukielickiej to prawdziwy przełom w sportowej ofercie miasta. To miejsce, które nie tylko inspiruje do aktywności fizycznej, ale także integruje społeczność sportową, tworząc nowe możliwości dla wszystkich mieszkańców.

Źródło: https://www.wroclaw.pl/, https://gazetawroclawska.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...