piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Nowy Aquapark w Płocku – wkrótce otwarcie

Data:

- REKLAMA -

Aquapark przy ulicy Miodowej w Płocku zostanie oficjalnie otwarty w sobotę, 27 kwietnia. Od godziny 6:00 rano mieszkańcy Płocka oraz odwiedzający będą mieli okazję skorzystać z nowoczesnych atrakcji wodnych, które oferuje to miejsce. Obiekt będzie czynny codziennie, także w weekendy i święta, w godzinach od 6:00 do 22:00.

Atrakcje dla każdego

Aquapark w Płocku zapewni atrakcje dla osób w każdym wieku. Na terenie obiektu znajdą się cztery baseny oraz cztery zjeżdżalnie, w tym ekstremalna aqualoop, rozpoczynająca się od pionowego startu, która zapewnia zjazd z prędkością do 50 km/h przez trzy piętra. Najdłuższa zjeżdżalnia ma 140 metrów długości i oferuje efekty dźwiękowe i świetlne, tworząc niepowtarzalne wrażenia podczas zjazdu.

Dla miłośników sportu przygotowany został basen sportowy o długości 25 metrów oraz specjalny basen do nauki pływania. Dla najmłodszych gości dostępny będzie brodzik z zjeżdżalniami i innymi wodnymi zabawkami, a także plac wodny na zewnątrz obiektu.

Strefa relaksu i wellness

Aquapark oferuje także bogatą strefę spa, gdzie goście mogą korzystać z wanny z hydromasażem, groty solnej, groty lodowej oraz różnych typów saun, w tym sauny suchej, parowej i infrared z chromoterapią. Dostępne jest również dwunastoosobowe jacuzzi, idealne do wspólnego relaksu.

Cennik i bilety

Ceny biletów różnią się w zależności od wybranej strefy, długości pobytu oraz dnia tygodnia. Normalne 2,5-godzinne wejście do strefy basenowej kosztuje od poniedziałku do piątku 50 zł, a w weekendy i święta 60 zł. Zniżki przewidziane są dla dzieci, osób uczących się do 25 roku życia oraz emerytów, gdzie cena wynosi odpowiednio 36 zł i 44 zł. Osoby z niepełnosprawnościami mogą skorzystać ze specjalnych zniżek, a dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie. Dostępne są również bilety rodzinne.

Inwestycja i partnerstwo

Projekt aquaparku w Płocku, realizowany w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego z firmą Warbud, zakończył się sukcesem, przekraczając początkowy koszt budowy wynoszący 106 mln zł. Koszt całkowity wraz z 20-letnią eksploatacją oszacowano na ponad 200 mln zł. Przez ten czas samorząd miasta Płocka będzie sukcesywnie spłacał wartość inwestycji.

Płock zaprasza do nowego centrum sportowo-rekreacyjnego, które od soboty, 27 kwietnia, będzie dostępne dla wszystkich chętnych do aktywnego wypoczynku i relaksu w sercu Płocka.

Źródło: plock.eska.pl/nowy.plock.eu

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...