poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Zmiany w opłatach za wejście na molo w Kołobrzegu

Data:

- REKLAMA -

Od najbliższego piątku, 26 kwietnia, dostęp do kołobrzeskiego molo będzie płatny. Ceny biletów pozostają na niezmienionym poziomie od ubiegłego roku – za bilet normalny należy zapłacić 7 zł, natomiast za bilet ulgowy 4 zł.

Zwolnieni z opłat są mieszkańcy Kołobrzegu, którzy są posiadaczami Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, oraz turyści, którzy zapłacili lokalną opłatę uzdrowiskową. Kołobrzeska Karta Mieszkańca, wydawana bezpłatnie przez magistrat, umożliwia wejście na molo po prostu przyłożeniem karty do skanera przy bramce.

Osoby, które zapłaciły opłatę uzdrowiskową, mogą korzystać z kodu QR wygenerowanego przez program Travel Host, aby uzyskać dostęp do molo. Ci, którzy nie mają kodu QR, powinni udać się do kasy, aby otrzymać bezpłatny bilet wstępu.

Bilety są ważne od ostatniego piątku kwietnia do trzeciej niedzieli października, w godzinach od 9:00 do 21:00, zgodnie z regulaminem obiektu. Osoby, które chcą uniknąć kolejek przy kasach, mają możliwość zakupu biletów przez biletomat lub internet, jednakże w sprzedaży online dostępne są tylko bilety normalne.

Molo w Kołobrzegu, zbudowane w 1971 roku, ma 220 metrów długości i 9 metrów szerokości, z pomostem spacerowym położonym około 4,5 metra nad poziomem morza. Jego lokalizacja i konstrukcja przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów, którzy chcą cieszyć się widokami na Bałtyk.

Źródło: RMF.FM

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...