piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Elbląskie przedsiębiorstwo otrzymało prestiżową nagrodę

Data:

- REKLAMA -

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zostało laureatem prestiżowej nagrody Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2024 w kategorii QI SERVICES za usługi najwyższej jakości w zakresie oczyszczania ścieków.

Wyróżnienie to przyznano za projekt „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków przy ul. Mazurskiej w Elblągu”. Najwyższa Jakość Quality International jest największym, ogólnopolskim programem promującym jakość, a zdobycie certyfikatu QI potwierdza najwyższe standardy oraz wzmacnia wizerunek przedsiębiorstwa na rynku.

Dodatkowo, projekt został zgłoszony do konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” i znalazł się na interaktywnej mapie Polski, co stanowi okazję do głosowania na tę inwestycję. Głosować można do 9 maja br. do godz. 12:00 za pośrednictwem strony internetowej konkursu. Co ciekawe, możliwe jest ponowne głosowanie z tego samego IP po 24 godzinach, co daje szansę na codzienne wspieranie projektu. Każde głosowanie z podaniem adresu e-mail zwiększa szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, w tym zaproszeń na Galę na Zamku Królewskim w Warszawie czy dwudniowej wizyty z Jury Konkursu.

Przebudowa oczyszczalni, zakończona jesienią ubiegłego roku, była najdroższą inwestycją w powojennej historii Elbląga i odpowiedzią na pilne potrzeby ekologiczne miasta. Zmodernizowany obiekt, wyposażony w nowoczesne technologie, zapewnia efektywne rozwiązania problemów związanych z gospodarką wodno-ściekową, przyczyniając się do ochrony środowiska na wiele pokoleń mieszkańców. Inwestycja kosztowała 212 mln złotych, z czego 107 mln zł stanowiło wsparcie ze środków unijnych.

Źródło: elblag.eu

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...