piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Międzyzdroje zapraszają do luksusowego kurortu, tuż nad Morzem Bałtyckim!

Data:

- REKLAMA -

Międzyzdroje, malownicza nadmorska miejscowość na zachodnim wybrzeżu Polski, od lat przyciąga turystów swoim urokiem i bogatą ofertą wypoczynkową. Jednak teraz, dzięki Wave Międzyzdroje Resort & SPA, ten popularny kurort staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla tych, którzy pragną luksusowego wypoczynku w egzotycznych klimatach.

Jednym z największych atutów tego ekskluzywnego kompleksu jest prywatna plaża, gdzie goście mogą cieszyć się relaksem pod palmami. Od paru dni plaża ta stała się nie tylko miejscem odpoczynku, ale również centrum rozrywki, dzięki codziennym koncertom odbywającym się wieczorami na plażowej scenie. To idealna okazja, by podziwiać zachód słońca, rozsiadając się wygodnie na leżakach i oddając się magii wieczornych melodii.

Stali bywalcy zachwyceni są nie tylko możliwością uczestniczenia w zorganizowanych dla nich specjalnych wydarzeniach, ale również widokami zachodzącego słońca, które tu można podziwiać rozsiadając się wygodnie na leżakach. Plaże przy wieżowcach Wave należy do resortu, ale wstęp na nią mają wszyscy. Plaża jest bezpłatna. Ale już w ubiegłym sezonie ta część międzyzdrojskiej plaży została okrzyknięta najbardziej luksusową nad Bałtykiem.

Cały kompleks Wave Międzyzdroje Resort & SPA uhonorowany został w Londynie prestiżową nagrodą European Property Award 2022/23, przyznawaną przez 80 niezależnych ekspertów. Składa się z pięciu budynków apartamentowych położonych w pierwszej linii brzegowej, przy ul. Gryfa Pomorskiego. Architektura obiektu została zainspirowana nadmorskim brzegiem, wiatrem i falami Bałtyku. Budynki charakteryzują się spiralnym kształtem, co wyróżnia je spośród innych wieżowców w miejscowości. Resort oferuje zarówno pokoje hotelowe, jak i apartamenty własnościowe.

Na należącej do resortu plaży stworzono tzw. strefę plażową Wave Beach Concept. To ponad 150 dni i nocy pełnych spektakularnej zabawy na 3000 m² plaży. Tematem przewodnim jest egzotyczny fun i radość bez granic, z rytmem dalekiej i gorącej Kuby, Karaibów, Florydy, Grecji, Hiszpanii, a także na włoskich i francuskich wybrzeżach. Codziennie organizowane są gry, zabawy i animacje tematyczne dla dzieci i dorosłych, a wieczorem można delektować się setami DJ-skimi i koncertami przy Sunset Beach Club.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA to nie tylko luksusowy kompleks nadmorski, ale również oaza rozrywki i relaksu dla każdego, kto pragnie wyjątkowego wypoczynku nad polskim Bałtykiem. Dzięki swojej unikalnej ofercie, architekturze inspirowanej naturą oraz bogatemu kalendarzowi wydarzeń, staje się on prawdziwym rajem dla miłośników słońca, morza i przyjemności.

Źródło: https://www.msn.com/pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...