piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Już niedługo odbędzie się koncert z piosenkami Michaela Jacksona, w G2A Arenie, na Podkarpaciu! Warto tam być!

Data:

- REKLAMA -

Tribute to Michael Jackson Symfonicznie to niezwykłe wydarzenie muzyczne, które staje się prawdziwym diamentem w świecie projektów muzycznych. To więcej niż zwykły koncert – to niezapomniane doświadczenie, które przeniesie Cię w świat dźwięków, emocji i magii Michaela Jacksona.

To nie tylko zwykły koncert, to kolekcja błyskotliwych hitów, które oczarują Cię swoją wielowarstwowością gatunków. Od funk, przez rock, soul, po pop – każdy utwór brzmi zupełnie nowocześnie i ekscytująco dzięki orkiestrze symfonicznej.

Oprawa bogatym brzmieniem orkiestry symfonicznej porazi Cię głębokimi uczuciami i silnymi przeżyciami. Przy tak doskonałym wykonaniu, utwory takie jak „Billie Jean”, „Beat It”, czy „Thriller” nabierają zupełnie nowego wymiaru i dają niezapomniane wrażenia.

Nie będziesz tylko siedzieć na swoim miejscu i obserwować show – staniesz się integralną częścią niesamowitego przedstawienia. Twój ruch, rytm i taniec stworzą harmonię z muzyką, która przeniesie Cię w inny wymiar.

To spotkanie z wielkim dziełem sztuki. „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie” staje się ucieleśnieniem wielkości i niezrównanej muzycznej elegancji, podobnie jak diament, który jest symbolem wiecznej piękności. Doświadczysz na żywo największych przebojów w niepowtarzalnej aranżacji symfonicznej. Podaruj sobie i bliskim niezapomniane przeżycie pełne energii i magii Michaela Jacksona. 90 minut wypełnionych euforią i jednością, które zostaną z Tobą na zawsze.

Bilety już dostępne! Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona. Im szybciej zarezerwujesz, tym większa szansa na przeżycie tego niezwykłego wydarzenia. Przekrocz granice zwykłego koncertu i zanurz się w symfonicznej harmonii, która rozgrzeje nawet najchłodniejsze wieczory. Koncert odbędzie się 24 maja, o godzinie 19:30, w Jasionce, w G2A Arenie.

Bilety można kupić online, wchodząc pod link https://www.kupbilecik.pl/imprezy/122703/Jasionka/Tribute+to+Michael+Jackson+Symfonicznie/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2YZJfp1ciIRRHwFAH4yitlLZ0CHtZn6qY4B0k6f8TchuJC4LTnnsG6LyE_aem_Ac0nr4cL5PV7WUf_KjtnnUkPK1mLtVUDoiMsIZsOJ1l2OHyE-36Wt8bf78zCNS35xYjhh1Ykt8KE7YsXn9passuE.

Źródło: https://www.kupbilecik.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...