wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Park Dmuchańców w Dworzysku i Wesołe Miasteczko na Piaskowej Górze oferuje wspaniałą zabawę szczególnie dla dzieci!

Data:

- REKLAMA -

Wiosna w Szczawno-Zdroju i Wałbrzychu zapowiada się niezwykle ekscytująco dla wszystkich poszukiwaczy przygód i niekończącej się zabawy. Dla rodzin i grup przyjaciół, którzy pragną spędzić czas aktywnie i radośnie, Park Dmuchańców w Dworzysku oraz Wesołe Miasteczko na Piaskowej Górze w Wałbrzychu stanowią doskonałe miejsca do realizacji tych marzeń.

Park Dmuchańców w Dworzysku to miejsce, gdzie dzieci mogą w pełni rozwijać swoją wyobraźnię i energię, bawiąc się w bezpiecznym środowisku. Gigantyczne zjeżdżalnie, kolorowe labirynty oraz dmuchane zamki pełne tajemnic to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na małych odkrywców. Priorytetem Parku Dmuchańców jest nie tylko zapewnienie doskonałej zabawy, ale także bezpieczeństwa dzieci – miękkie konstrukcje i stały nadzór personelu to gwarancja spokojnego i radosnego czasu spędzonego na świeżym powietrzu. Bez względu na okazję – czy to urodziny, weekendowa przygoda czy po prostu popołudnie pełne uśmiechu – Park Dmuchańców w Dworzysku zaprasza do wspólnej zabawy i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wesołe Miasteczko na Piaskowej Górze w Wałbrzychu to miejsce, gdzie adrenalina i emocje idą w parze z uśmiechami na twarzach. Codziennie, aż do końca majówki, miłośnicy zabawy znajdą tutaj atrakcje dla siebie. Kolejka górska, karuzele, elektryczne samochodziki czy dmuchane zamki pełne tajemnic to tylko niektóre z urządzeń, które zapewnią godziny niezapomnianej zabawy. Piski, krzyki radości i uśmiechnięte twarze od ucha do ucha to codzienność na Wesołym Miasteczku na Piaskowej Górze. Nie brakuje także atrakcji dla bardziej odważnych – kula waterball czy katapulta ludzka to gwarancja mocniejszych wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Zachęcamy do odkrycia świata niekończącej się zabawy i emocji dzięki bardzo ekscytującej ofercie urządzeń rozrywkowych. Firma zajmująca się dmuchańcami działa na terenie Parku Dmuchańców w kompleksie Dworzysko w Szczawno-Zdroju oraz na imprezach na terenie całej Polski. Dmuchane zamki, skakańce, karuzele, eurobungee oraz katapulta ludzka to gwarancja niezapomnianej zabawy i emocji, zawsze bezpiecznej i certyfikowanej. Idealne na wszelkie eventy, festyny czy imprezy firmowe – wybierz się do świata nieograniczonej rozrywki ze wspaniałymi  atrakcjami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczawno-Zdrój i Wałbrzych to nie tylko miejsca z bogatym dziedzictwem historycznym i uzdrowiskowymi tradycjami, ale również pełne radości i zabawy. Park Dmuchańców w Dworzysku oraz Wesołe Miasteczko na Piaskowej Górze to prawdziwe królestwa dziecięcej rozrywki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do odkrycia tych magicznych miejsc i przeżycia niezapomnianych chwil pełnych uśmiechu i radości!

Źródło: https://parkdmuchancow.pl/, https://walbrzych.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...