poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Spędź czas w Radomiu pod parasolkami, na świeżym powietrzu, w towarzystwie przyjaciół! Sezon już jest otwarty!

Data:

- REKLAMA -

W Radomiu, majówka w tym roku zaczęła się wyjątkowo wcześnie dla wielu mieszkańców, którzy już we wtorek, 30 kwietnia, zaczęli świętować przy pięknej pogodzie i w otoczeniu urokliwych ogródków na deptaku. To miejsce stało się sercem życia towarzyskiego miasta, gdzie lokalni mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkową atmosferą i pysznym jedzeniem.

Ogródki na deptaku w Radomiu, zlokalizowane głównie wokół ulicy Żeromskiego, zostały otwarte, co oznacza, że mieszkańcy już teraz mogą korzystać z uroków tego miejsca. Świetna pogoda dodatkowo zachęcała do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Restauratorzy i właściciele kawiarni przygotowali się na ten długi weekend z dużym zaangażowaniem. Ogródki zostały odpowiednio urządzone – parasole, podesty i ogrodzenia stworzyły przyjemne otoczenie, w którym można cieszyć się smacznym jedzeniem i napojami w towarzystwie bliskich lub przyjaciół. Rośliny ozdobne dodatkowo umilały czas spędzony na zewnątrz.

Choć większość lokali jest już gotowych na przyjęcie gości, niektóre jeszcze dokładają ostatnich starań, by jak najlepiej przygotować się na nadchodzący sezon. Plac Konstytucji 3 Maja również szykuje się do przyjęcia odwiedzających, co sprawia, że oferta gastronomiczna w centrum miasta będzie jeszcze bardziej różnorodna.

Zgodnie z informacjami ze strony Radomia, na majówkę blisko 40 lokali w centrum będzie otwartych dla klientów. W związku z zapowiedzianą dobrą pogodą, nie brakuje powodów, by odwiedzić te miejsca – czy to na obiad, kawę czy pyszne lody, każdy znajdzie coś dla siebie.

Majówka w Radomiu obiecuje być niezapomnianym doświadczeniem dla mieszkańców i odwiedzających. Ogródki na deptaku stają się centrum życia towarzyskiego miasta, gdzie można delektować się smacznym jedzeniem i napojami w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Takie wydarzenia nie tylko budują atmosferę wspólnoty, ale również przyciągają turystów, którzy chcą poczuć unikalny klimat miasta i delektować się jego lokalnymi atrakcjami.

Źródło: https://radom.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...