piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Wystartowała sprzedaż biletów na festiwal w Opolu, do którego zjadą się gwiazdy polskiej sceny muzycznej!

Data:

- REKLAMA -

Od 31 maja do 2 czerwca 2024 roku to daty, które już teraz zapisują się w kalendarzach wszystkich miłośników polskiej muzyki. To właśnie w tym czasie odbędzie się 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu – jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Tegoroczna edycja festiwalu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, przynosząc wiele niespodzianek i emocji dla publiczności.

Powrót Kabaretonu: Nowy Rozdział Festiwalu

Po latach nieobecności na deskach opolskiego amfiteatru, wraca Kabareton! Jest to doskonała okazja dla fanów polskiego humoru, by ponownie cieszyć się występami najpopularniejszych kabaretów oraz znanych postaci scenicznych. W powracającym na festiwalu Kabaretonie wystąpią takie gwiazdy jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Grupa MoCarta, Zenon Laskowik, Jerzy Kryszak, Zbigniew Zamachowski i wielu innych. To obietnica niezapomnianych wieczorów pełnych śmiechu i rozrywki.

Wspaniała Scena Muzyczna: Koncerty Premierowe, Superjedynki i Debiuty

61. KFPP w Opolu to nie tylko kabaret. To także przegląd największych osiągnięć muzycznych rodzimych artystów, prezentacja utworów premierowych, koncert Superjedynki oraz konkurs debiutów estradowych. Na scenie festiwalowej zaprezentują się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młode, obiecujące talenty. Koncert „Premiery” będzie okazją do usłyszenia nowych utworów, wśród których znajdą się takie nazwiska jak Alicja Szemplińska, Lanberry, Józefina & Skubas czy Piotr Cugowski. Nie zabraknie również wyjątkowych koncertów, takich jak „Twoje Serce do Życia Wystarczy” Michała Bajora, który będzie świętować 50-lecie swojej obecności na scenie, czy „Zakochani są Wśród Nas”, czyli piosenki Janusza Kondratowicza.

Bilety Już w Sprzedaży

Już teraz rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncerty festiwalowe. Kosztują one od 120 zł za dzień (piątek i niedziela) do 150 zł (sobota – koncert Superjedynki i Kabareton). Bilety można nabyć na stronie www.bilety.tvp.pl lub bezpośrednio w kasach amfiteatru w Opolu. Sprzedaż ruszyła 30 kwietnia 2024 roku, a pamiętajcie, że miejsca dla widzów amfiteatru będą nienumerowane, więc im wcześniej zarezerwujecie swoje miejsce, tym lepiej!

Podsumowanie: Muzyka, Emocje, Spektakl

61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu to wyjątkowa okazja do przeżycia niezapomnianych chwil w towarzystwie najlepszych polskich artystów estradowych. To festiwal, który łączy pokolenia, ciesząc się popularnością zarówno wśród starszych, jak i młodszych fanów muzyki. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji – zapiszcie daty w kalendarzu i już teraz zarezerwujcie bilety na koncerty swoich ulubionych wykonawców.

Źródło: https://centruminformacji.tvp.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...