wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -

„Zapora” nad Wisłokiem w Rzeszowie zaprasza na nowy sezon pełen muzyki, dobrego jedzenia i wspaniałej zabawy!

Data:

- REKLAMA -

W świecie pełnym zgiełku i pośpiechu czasem potrzeba ucieczki od codzienności, chwili wytchnienia i możliwości spędzenia czasu w otoczeniu natury, dobrej muzyki i pysznego jedzenia. Na szczęście, dla mieszkańców Rzeszowa i okolic, „Zapora” nad Wisłokiem staje się oazą spokoju, rozrywki i kulinarnych przyjemności już od środy, 1 maja, otwierając nowy sezon z przytupem.

Beach bar „Zapora” to nie tylko miejsce na chwilę relaksu nad wodą, ale prawdziwa enklawa kultury, muzyki i dobrej zabawy. Usytuowany przy malowniczej ścieżce rowerowej i alejce spacerowej, poniżej zapory na Wisłoku, zapewnia idealne warunki do spędzenia czasu na świeżym powietrzu z rodziną, przyjaciółmi lub po prostu w samotności.

Lokal oferuje nie tylko możliwość obcowania z naturą, ale także z szerokim spektrum kulinarnych smaków i muzycznych doznań. Wyposażony w drewniany podest z wygodnymi stolikami oraz strefę wypoczynku z leżakami, „Zapora” stwarza idealne warunki do relaksu i odpoczynku. Jednak to nie koniec atrakcji – miejsce to przyciąga także miłośników tańca i muzyki na żywo.

Sezon 2024 w „Zaporze” rozpoczyna się niezwykle obiecująco. Do zespołu muzycznego dołączają studenci Wydziału Jazzu na Uniwersytecie Muzycznym w Rzeszowie, obiecując mieszankę funk, hip hopu i jazzu, która sprawi, że każdy będzie mógł tańczyć do białego rana. Nikodem Ziółkowski, Mateusz Garbacz, Maks Tyl, Michał Świerczek i Sebastian Szczepek obiecują niezapomnianą noc pełną niespodzianek i wrażeń muzycznych.

Jednak „Zapora” to nie tylko muzyka i taniec – to także wyjątkowe doznania kulinarno-gastronomiczne. Menu lokalu zachwyca różnorodnością i smakiem, oferując od tradycyjnych przekąsek po burgery, zapiekanki, sałatki i gofry. A wszystko to można popić wybierając coś z bogatego menu napojów zimnych, alkoholowych i bezalkoholowych.

Planując sezon 2024, menadżerka „Zapory”, Diana Stępak, zapowiada wiele atrakcji i wydarzeń, które mają jeszcze bardziej wzmocnić pozycję lokalu jako centrum kulturalno-rozrywkowego nad Wisłokiem. Warsztaty taneczne, koncerty, imprezy integracyjne dla miłośników psów i ich czworonożnych przyjaciół oraz współpraca z lokalnymi firmami to tylko niektóre z propozycji, które czekają na gości „Zapory”.

Warto więc już teraz zaplanować wizytę w „Zaporze”, gdzie muzyka, dobre jedzenie i niezapomniane wrażenia czekają na każdego, kto szuka chwili oderwania od codzienności i pełni życia.

Źródło: https://rzeszow.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...