poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Majowe szaleństwo w skateparku, czyli bezpłatne szkolenia dla młodych miłośników jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach BMX, hulajnogach!

Data:

- REKLAMA -

Czy jesteś gotowy na najbardziej ekscytujący majowy weekend? Jeśli tak, to przygotuj swoje rolki, deskorolkę, BMX lub hulajnogę, ponieważ Skate Culture Foundation zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne szkolenia w skateparkach! To doskonała okazja, aby nauczyć się jazdy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów oraz poznać tajniki sportów wyczynowych wykonywanych w skateparkach.

Podczas szkoleń uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności w czterech rodzajach kursów: jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach. Każdy kurs prowadzony będzie przez instruktora, który będzie odpowiedzialny za maksymalnie pięciu uczestników. Aby wziąć udział, wystarczy mieć sprawną deskorolkę, rolki, BMX lub hulajnogę. Organizatorzy zapewniają również kaski oraz ochraniacze dla uczestników.

Szkolenia odbędą się w maju w dwóch terminach:

– 18 maja, w godzinach 13:30–15:00 – skatepark na plantach Mistrzejowickich

– 25 maja, w godzinach 13:30–15:00 – skatepark na osiedlu Widok.

Zapisy rozpoczynają się pięć dni przed warsztatami o godzinie 10:00. Każdorazowo możesz zapisać się poprzez stronę internetową Skate Culture Foundation.

Jeśli pogoda się zepsuje, a niebo zasnują chmury, nie martw się! Skate Culture Foundation powiadomi zapisanych uczestników o ewentualnej zmianie lokalizacji warsztatów za pomocą wiadomości SMS, przesyłanej dzień przed planowanymi zajęciami. W takiej sytuacji, miejsce szkoleń zostanie przeniesione do krytego skateparku StreetPark – Cracow Indoor Skatepark, znajdującego się pod adresem ul. Siwka 28, 31-588 Kraków.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji na naukę jazdy w skateparku! Zdobądź nowe umiejętności, spotkaj nowych przyjaciół i przeżyj niezapomniane chwile podczas majowych szkoleń. Zapisz się już dziś i dołącz do wspólnej zabawy!

Źródło: https://www.krakow.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...