poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Festiwal Przyrody: święto kontaktu z dziką naturą

Data:

- REKLAMA -

Jeśli masz ochotę spędzić nadchodzący weekend w otoczeniu zieleni i natury, to Ogród Saski w Lublinie staje się Twoim idealnym miejscem docelowym. Już w najbliższy piątek i sobotę, 17 i 18 maja, organizatorzy zapraszają na niepowtarzalne wydarzenie – Festiwal Przyrody.

To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w świecie dzikiej przyrody, poznać jej tajemnice i przeżyć niezapomniane chwile w otoczeniu miłośników zwierząt i ekspertów od natury. Festiwal Przyrody to nie tylko spotkania, warsztaty i koncerty, to również sposób na rozwijanie świadomości proekologicznej oraz odkrywanie piękna natury w różnych jej aspektach.

Co możesz zobaczyć i przeżyć podczas Festiwalu Przyrody?

  1. Koncerty Multimedialne: Przenieś się w magiczny świat dźwięków i obrazów inspirowanych naturą.
  2. Zajęcia Ornitolgiczne: Poznaj tajniki świata ptaków pod okiem doświadczonych ornitologów.
  3. Warsztaty Filmowania i Fotografowania Natury: Otrzymaj praktyczne wskazówki, jak uwiecznić piękno przyrody na własnych zdjęciach, nawet przy użyciu smartfona.
  4. Spotkania z Miłośnikami Zwierząt: Czekają na Ciebie wesołe przygody podopiecznych warszawskiego zoo.

Wszystkie te wydarzenia są otwarte dla mieszkańców i mieszkanek Lublina, a co najważniejsze – wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny!

Festiwal Przyrody to inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na wyjątkowość i niezwykłość przyrody oraz propagowanie postaw prośrodowiskowych. Jest to również przestrzeń do wymiany myśli i wiedzy pomiędzy ekspertami, miłośnikami natury oraz instytucjami zajmującymi się ochroną środowiska.

Tegoroczny Festiwal Przyrody w Lublinie to wyjątkowe połączenie światów: świat natury utrwalonej w obrazie i słowie z dźwiękami i muzyką. To właśnie te elementy, przenikając się i dopełniając, tworzą niezapomniane wrażenia i inspirują do dalszych poszukiwań piękna przyrody.

Nie przegap tej okazji, by doświadczyć przyrody w najpiękniejszej jej formie i spotkać się z pasjonatami, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i miłością do natury. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie www.festiwalprzyrody.pl.

Źródło: festiwalprzyrody.pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...