piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Zbliżają się Juwenalia Śląskie! Co będzie się działo w ramach imprezy?

Data:

- REKLAMA -

Juwenalia Śląskie to coroczna, wyczekiwana przez studentów Katowic i okolic, impreza muzyczna. Jej historia sięga pierwszej połowy lat 90-tych, a wydarzenie nieprzerwanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników spontanicznej, beztroskiej zabawy. Festiwal przyciąga topowych polskich wykonawców, tworząc niezapomniane koncerty.

Organizatorzy wkładają wiele pasji w przygotowanie festiwalu, który skierowany jest głównie do młodych ludzi, ale oferuje program atrakcyjny dla wszystkich miłośników muzyki. Majowy festiwal to połączenie ekscytujących line-upów, szaleństwa i improwizacji, które zapewniają unikalną atmosferę wydarzenia.

Mega Garden Party

W dniach 23-25 maja, w Katowickim Parku Leśnym odbędzie się 3-dniowy festiwal plenerowy. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w muzycznej podróży z udziałem ponad 20 wykonawców. Oprócz głównej sceny, dostępna będzie również strefa muzyki klubowej, a całość odbędzie się w klimacie garden party, pełnym różnorodnych atrakcji.

Wielki Barwny Korowód Studentów

21 maja, klasyczny pochód przebierańców zainauguruje Juwenalia Śląskie. Pochód zakończy się symbolicznym przejęciem władzy w Katowicach i imprezą taneczną w Parku Powstańców Śląskich. Studenci uczestniczący w wydarzeniu otrzymają zwolnienia z zajęć.

ALFA DELTA PI – Oficjalne Before Party

22 maja, w Klubie Pomarańcza odbędzie się oficjalne before party Juwenaliów Śląskich. To jedyna taka impreza w roku, oferująca taneczne pokazy, muzykę i zabawę do późnych godzin nocnych.

W dniach 21-25 maja br. studenci będą się bawić podczas Juwenaliów Śląskich, które rozpoczną się Wielkim Barwnym Korowodem Studentów wyruszającym spod budynku F Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na uczestników czekają występy takich artystów jak Bryska, The Dumplings, Gibbs, Opał i wielu innych. Bilety na koncerty dostępne są na portalu biletomat.pl.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Źródło: https://www.ue.katowice.pl/, https://juwenaliaslaskie.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...