wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Już w czerwcu odbędzie się „Co Jest Grane Festival 2024”. Pojawi się na nim sporo polskich, topowych artystów muzycznych!

Data:

- REKLAMA -

Co Jest Grane Festival 2024 odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2024 roku w Parku przed Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie przy ul. Jazdów 2. Wymiana biletów na opaski festiwalowe rozpocznie się o godzinie 14:00, a bramy festiwalowe otworzą się o godzinie 16:00. Druga pula biletów będzie dostępna do 31 maja 2024 roku. Dzieci do 5 lat wchodzą za darmo, a dzieci od 6 do 12 lat korzystają z 50% zniżki na bilety. Osoby z niepełnosprawnościami mogą wejść z jednym opiekunem bezpłatnie, pod warunkiem posiadania ważnego biletu przez osobę niepełnosprawną. Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona.

Festiwal charakteryzuje się multikulturowością i różnorodnością muzyki. Specjalnym wydarzeniem będzie udział kolektywu Women’s Voices pod dyrekcją artystyczną Pauliny Przybysz, w którego składzie znajdą się m.in. Anna Maria Jopek, Renata Przemyk, Ania Karwan, Daga Gregorowicz, Dana Vynnytska, Justyna Święs oraz Ifi Ude. Festiwal oferuje koncerty topowych polskich gwiazd, Targi Książki Kulinarnej organizowane przez Martę Gessler, różnorodne jedzenie z całego świata, spotkania z artystami oraz program atrakcji dla dzieci. Każdego dnia będzie można wysłuchać co najmniej sześciu koncertów.

Wśród wykonawców znaleźli się: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Błażej Król, Natalia Przybysz, The Dumplings, Daria ze Śląska, Smolik // Kev Fox, Margaret, Organek, Kasia Lins, Julia Kamińska, Dziwna Wiosna, RAT KRU, KIM NOWAK, KAMP!, Karaś/Rogucki, A_GIM, TACET, NOVIKA oraz Women’s Voices Kolektyw.

Organizatorem wydarzenia jest Agora SA/Grupa Wyborcza. Partnerem głównym jest Answear.Lab, a sponsorem strategicznym Perła Browary Lubelskie. Aktualne informacje o festiwalu można znaleźć na stronie na Facebooku: FB Co Jest Grane Festival – https://www.facebook.com/cojestgrane24festival.

Źródło: https://kicket.com/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...