wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Ekstrawagancja i Szyk: Wrocław Fashion Week w Dawnej Pralni

Data:

- REKLAMA -

W piątek, 24 maja, rozpoczął się Wrocław Fashion Week, wyjątkowe święto mody artystycznej i ekologicznej, które zagościło w klimatycznych wnętrzach Dawnej Pralni przy ulicy Krakowskiej. To niezwykłe wydarzenie przyciągnęło zarówno znawców mody, jak i osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z wysoką modą, ale pragną ją poznać i docenić.

Organizatorka imprezy, Zuzanna Chabierska, podkreśla: „Zapraszamy wszystkich, którzy na co dzień nie mają do czynienia z wysoką modą, ale – poprzez nasze pokazy – mogą się z nią zapoznać i przekonać się, że nie jest nieprzystępna”.

Moda Artystyczna i Ekologiczna

Wrocław Fashion Week to nie tylko pokazy mody, ale również manifestacja ekologicznych trendów i artystycznego podejścia do projektowania ubrań. W wydarzeniu biorą udział absolwenci uczelni artystycznych z Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Katowic, prezentując swoje unikalne kolekcje. Każdego dnia na wybiegach można podziwiać aż 16 różnych pokazów, które zaskakują kreatywnością i innowacyjnością.

Targi i Debaty

Impreza oferuje również Targi Mody Wysokiej oraz Targi Mody Vintage, gdzie można zakupić oryginalne i niepowtarzalne kreacje. Oprócz pokazów, Wrocław Fashion Week to także miejsce na ważne rozmowy i debaty dotyczące przyszłości mody, zrównoważonego rozwoju oraz recyklingu w branży odzieżowej. Te merytoryczne spotkania są doskonałą okazją do wymiany myśli i doświadczeń między projektantami, ekologami a publicznością.

Kulturalne Atrakcje

Wrocław Fashion Week to również występy i koncerty lokalnych artystów, które wprowadzają dodatkowy element artystyczny i tworzą niepowtarzalną atmosferę wydarzenia. Przez trzy dni uczestnicy mogą cieszyć się bogatym programem, który łączy modę, ekologię i sztukę w jednym miejscu.

Bilety i Informacje Praktyczne

Wstęp na Targi Mody jest bezpłatny, co pozwala każdemu na zapoznanie się z nowinkami i zakup wyjątkowych ubrań. Jednak na pokazy mody obowiązują bilety. W III turze sprzedaży ceny biletów wynoszą: 79 zł za jeden dzień, 140 zł za dwa dni i 210 zł za trzy dni.

Wrocław Fashion Week w Dawnej Pralni to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak moda może być formą sztuki i wyrazem troski o środowisko. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu, warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji i zanurzyć się w świecie wysokiej mody w artystycznym wydaniu.

Organizatorzy zapraszają do Dawnej Pralni przy ul. Krakowskiej 180 we Wrocławiu na niezapomniane modowe przeżycia, które potrwają do niedzieli, 26 maja.

Źródło: wroclaw.pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...