piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać w Dzień Dziecka, w Warszawie?

Data:

- REKLAMA -

Zbliżający się Dzień Dziecka w Warszawie to doskonała okazja, aby zaplanować coś wyjątkowego dla najmłodszych. Oto zestawienie najciekawszych wydarzeń, które odbędą się w mieście, w okresie od 1 do 2 czerwca.

1 czerwca 2024 roku zapowiada się pełen atrakcji dla dzieci w Warszawie. Urząd Miasta Warszawa Ursus zaprasza na Dzień Dziecka w Parku Hassów o godzinie 14:00, gdzie dzieci przeniosą się do magicznej krainy Pana Kleksa podczas pikniku pełnego atrakcji. Tego samego dnia o godzinie 12:00, Wolski Centrum Kultury organizuje królewski Dzień Dziecka, obfitujący w radość i zabawę.

Od 1 do 2 czerwca dzieci będą mogły przejechać się zabytkowym tramwajem, który z okazji Dnia Dziecka wyjedzie na stołeczne tory, oferując wyjątkowe przejażdżki. O godzinie 10:00 w Domu Kultury Zacisze rozpoczną się atrakcje edukacyjne, ruchowe i artystyczne dla dzieci w każdym wieku. Centrum Kultury Wilanów na Zawadach zaprasza na specjalne obchody Dnia Dziecka o godzinie 12:30, a o godzinie 11:00 w Pokój na Lato czekają liczne atrakcje dla dzieci w różnym wieku.

Kino Helios przygotowało specjalne pokazy filmowe dla dzieci, które rozpoczną się o godzinie 10:00. Dzień Dziecka w Lolku odbędzie się 2 czerwca o godzinie 14:00, z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Galeria Młociny zaprasza na spotkanie z Kicią Kocią i jej bratem Nunusiem, które potrwa od 1 do 2 czerwca i będzie pełne zabawy i radości.

Dzień Dziecka w Parku Szczęśliwickim odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18:00, wypełniając park bajkami i baśniami z różnych zakątków świata. W Wolskim Centrum Kultury o godzinie 12:00 odbędzie się spektakl „Koza Dereza”, a od 25 maja do 2 czerwca dzieci będą mogły uczestniczyć w kreatywnych aktywnościach z Grupą LEGO, łączących zabawę z nauką.

1 czerwca o godzinie 12:00 Royal Wilanów zaprasza na specjalne atrakcje przygotowane z okazji Dnia Dziecka. Sensorysie, sala zabaw dla dzieci, otworzy swoje drzwi o godzinie 09:00, oferując rozwijające zabawy. W Teatrze Capitol o godzinie 12:00 odbędzie się improwizacja teatralna „Nikt nic nie wie”, a o godzinie 15:00 w Teatrze Maskarada najmłodsi będą mogli obejrzeć bajkę „Cmok.Smok”.

2 czerwca o godzinie 10:00 dzieci i ich rodziny będą mogły przenieść się w świat bajek i filmów animowanych podczas koncertu „Spotkaj Głosy z Bajek”. Miss Aga zaprasza na mega imprezkę, która rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 17:00. Tego samego dnia o godzinie 11:00 w Teatrze odbędzie się musicalowa adaptacja komiksu „Kajko i Kokosz. Szkoła latania”. Na godzinę 15:00 zaplanowano spektakl „Sherlock Holmes: Studium w Szkarłacie”, a o godzinie 12:00 dzieci będą mogły obejrzeć interaktywny spektakl „Roszpunka”.

W Teatrze Rampa o godzinie 16:00 odbędzie się muzyczny spektakl „Dzień Dziecka”. 2 czerwca o godzinie 10:00 w Warszawie odbędzie się jednodniowa wystawa dużych pająków z całego świata, a o godzinie 11:00 musical „Kongo”.

Źródło: https://pik.warszawa.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...