wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

Nowy Aquapark Zakrzów już otwarty: Sprawdź, co oferuje i jakie są ceny biletów

Data:

- REKLAMA -

Mieszkańcy Wrocławia mają powód do radości! Już 21 czerwca otwiera się nowy Aquapark Zakrzów, zlokalizowany na osiedlu Psie Pole-Zawidawie przy ul. Wilanowskiej 31. Tego dnia wstęp będzie całkowicie darmowy, a dla odwiedzających przewidziano liczne atrakcje. Po oficjalnym otwarciu ceny biletów będą takie same, jak w Aquaparku Brochów.

Otwarcie i atrakcje

Aquapark Zakrzów zaprasza na uroczyste otwarcie, które odbędzie się 21 czerwca (piątek) o godzinie 12:00. Pierwszego dnia wstęp do obiektu będzie bezpłatny, co stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z nowymi atrakcjami.

Na odwiedzających czekają między innymi pokazy pływackie, animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. Adrianna Pawlicka z Aquaparku Wrocław zapewnia, że wszystkie niezbędne pozwolenia są już uzyskane, a jedynym krokiem, który pozostał, jest kontrola sanepidu w łazienkach i szatniach – formalność, którą szybko załatwią.

Co oferuje Aquapark Zakrzów?

Nowoczesny obiekt został wyposażony w różnorodne atrakcje, które zadowolą zarówno amatorów pływania, jak i osoby szukające relaksu czy aktywności fizycznej. W Aquaparku Zakrzów znajdują się:

  • Basen sportowy – idealny dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności pływackie.
  • Basen do nauki pływania – dedykowany początkującym oraz dzieciom.
  • Basen z hydromasażem – świetne miejsce na relaks i regenerację.
  • Basen zewnętrzny – doskonały na ciepłe dni.

Dodatkowo, obiekt oferuje sauny oraz sale do fitnessu, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przed budynkiem dostępny jest parking dla samochodów i rowerów, co zapewnia wygodny dojazd.

Nowoczesne technologie i ekologia

Aquapark Zakrzów to nie tylko miejsce rozrywki, ale również przykład nowoczesnych rozwiązań proekologicznych. Budynek został wyposażony w panele fotowoltaiczne na dachu, pompę ciepła oraz generatory gazowe, które umożliwiają produkcję ciepła i prądu ze źródeł odnawialnych. Jak wyjaśnia prezes Wrocławskiego Parku Wodnego SA, Grzegorz Kaliszczak, nawet połowa energii potrzebnej do funkcjonowania obiektu będzie pochodziła ze źródeł odnawialnych.

Cennik biletów

Po dniu otwarcia obowiązywać będą ceny takie same jak w Aquaparku Brochów:

  • Miesięczny karnet – 199 zł
  • Bilet normalny na 2 godziny – 50 zł
  • Bilet normalny na 1 godzinę – 33 zł

Podsumowanie

Nowy Aquapark Zakrzów to kolejna atrakcyjna lokalizacja sportowo-rekreacyjna we Wrocławiu, która z pewnością przyciągnie wielu miłośników wodnych szaleństw i aktywności fizycznej. Warto skorzystać z darmowego wstępu w dniu otwarcia i na własne oczy przekonać się, co oferuje ten nowoczesny obiekt. Zapraszamy wszystkich 21 czerwca na ul. Wilanowską 31!

Źródło: wroclaw.pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...