wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

W Zielonej Górze odbędą się zawody taneczne w Rock’n’Rollu Akrobatycznym i Boogie Woogie

Data:

- REKLAMA -

Zielona Góra przygotowuje się na wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć zarówno mieszkańców, jak i miłośników tańca z całego świata. Od piątku 21 czerwca do niedzieli 23 czerwca odbędą się tam Mistrzostwa Europy i Puchar Świata w Rock’n’Rollu Akrobatycznym i Boogie Woogie. To nie tylko wyjątkowa okazja do podziwiania niesamowitych układów tanecznych, ale także szansa na zobaczenie rywalizacji najlepszych tancerzy na świecie.

Po raz pierwszy na taką skalę

Sportowy Klub Taneczny Rock and Roll Mega Dance z Zielonej Góry jest organizatorem tego wielkiego wydarzenia. Dotychczas klub organizował jednodniowe zawody, ale teraz zdecydowano się na coś znacznie większego. Trzy dni wypełnione tańcem, emocjami i rywalizacją na najwyższym poziomie to nie lada wyzwanie, które wymagało miesięcy przygotowań.

– „To prawda, że teraz wszystkie ręce na pokład. Mamy sporo wolontariuszy. To tancerze, którzy kiedyś tańczyli i w formie wolontariatu chętnie pomagają. Jest nas dużo i wszystkim zależy, aby stworzyć imprezę rockandrollową największą, jak do tej pory. Bardzo się cieszymy z tej możliwości. My, wszyscy trenerzy, jako organizatorzy dajemy z siebie wszystko”

– zapewnia Anna Miadzielec, trenerka w Sportowym Klubie Tanecznym Rock and Roll Mega Dance.

Wydarzenie odbędzie się w hali CRS przy ul. Sulechowskiej. Każdego dnia od godziny 18:00 będą rozpoczynały się fazy finałowe, które wyłonią najlepszych z najlepszych. Przez cały dzień będą trwały eliminacje, w których rywalizować będą zawodnicy w prawie wszystkich możliwych kategoriach Rock and Rolla i Boogie Woogie.

– „Kto jeszcze nie widział takich rywalizacji, to będzie teraz idealny moment, aby przyjść, zobaczyć i dobrze się bawić. Taka impreza może się szybko nie powtórzyć”

– zachęca Anna Miadzielec.

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście, organizatorzy zapewnili transmisję zawodów, aby każdy mógł poczuć magię tego wydarzenia niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Klub zapowiada trzy dni pełne emocji, rywalizacji na najwyższym poziomie i niezapomnianych wrażeń. Najlepsi zawodnicy świata zaprezentują się w kategoriach seniorskich, juniorskich i dziecięcych, co zapewni widzom różnorodność i niezapomniane widowisko.

– „Przez cały każdy dzień zawodów będą trwały eliminacje. W finałach wystąpią najlepsi z najlepszych i pokażą swoje układy”

– dodaje Anna Miadzielec.

Możliwość organizacji tak prestiżowego wydarzenia dała zielonogórskiemu klubowi Światowa Federacja Rock and Roll Akrobatycznego, która w tym roku obchodzi 40-lecie swojego istnienia. Wybór Zielonej Góry jako gospodarza tak ważnej imprezy jest dowodem na uznanie i zaufanie, jakim cieszy się Sportowy Klub Taneczny Rock and Roll Mega Dance na arenie międzynarodowej.

Mistrzostwa Europy i Puchar Świata w Rock’n’Rollu Akrobatycznym i Boogie Woogie to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników i widzów. To nie tylko doskonała okazja do zobaczenia niezwykłych umiejętności tanecznych, ale także do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze pełnej pasji, rywalizacji i radości.

Zapraszamy wszystkich do hali CRS przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze od 21 do 23 czerwca. Przyjdźcie, zobaczcie i bawcie się dobrze!

Źródło: https://gazetalubuska.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...