wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

Zakończenie Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Koszalinie

Data:

- REKLAMA -

W miniony weekend Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie stał się miejscem wyjątkowej uroczystości – zakończenia roku akademickiego 2023/2024 Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, wśród których nie zabrakło rektor uczelni, dr hab. Danuty Zawadzkiej, prof. PK, oraz wiceprezydenta Koszalina, Sebastiana Tałaja.

Uroczystość rozpoczęła się od występów zespołów tanecznych Gracja i Volare, składających się z utalentowanych słuchaczek UTW. Ich energetyczne i pełne pasji pokazy taneczne wzbudziły aplauz i podziw zgromadzonej publiczności. Na scenie pojawili się również wybitni trenerzy tańca, Marlena Krawczyk i Jacek Stróż, którzy swoimi występami dostarczyli widzom niezapomnianych wrażeń.

Jednym z najważniejszych momentów wieczoru było wręczenie dyplomów i upominków dla pięciorga najbardziej aktywnych słuchaczy. Wyróżnienia otrzymali: Teresa Bober, Lucyna Brodowicz, Krystyna Byszewska, Irena Gryglewska oraz Bernard Krupski. Ich zaangażowanie i wkład w życie akademickie UTW zostały docenione przez władze uczelni oraz kolegów.

Uroczystość zakończyła się spektaklem „Cafe Sax” w wykonaniu koszalińskich aktorów, który dostarczył wielu wzruszeń i radości. Publiczność miała okazję przeżyć niezapomniane chwile, pełne humoru i refleksji. Po przedstawieniu na słuchaczy czekał słodki poczęstunek, który stał się doskonałą okazją do rozmów i wspomnień z minionego roku akademickiego.

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Koszalinie było wydarzeniem pełnym radości, wzruszeń i dumy. Serdecznie gratulujemy wszystkim słuchaczom UTW i życzymy wielu kolejnych sukcesów w nadchodzących latach!

Źródło: UM Koszalin

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...