wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

Koszalin szykuje się na kabaretowe święto: 29. Festiwal Kabaretu już 27 lipca!

Data:

- REKLAMA -

Miłośnicy dobrego humoru, zaznaczcie w kalendarzach datę 27 lipca 2024 roku! To właśnie wtedy, w ostatnią sobotę miesiąca, Koszalin stanie się stolicą polskiej satyry podczas 29. Festiwalu Kabaretu.

Wydarzenie, które od blisko trzech dekad przyciąga najlepszych polskich kabareciarzy, odbędzie się w malowniczym koszalińskim amfiteatrze. Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo pikantnie, a wszystko za sprawą przewodniego hasła – „Komisja Śledcza”.

Na scenie zobaczymy prawdziwą śmietankę polskiego kabaretu. Swój udział potwierdzili m.in. Jerzy Kryszak, Jurki, Rak, Czesuaf, Trzecia Strona Medalu, Kabaret Małżeński, Chyba oraz gospodarze – Koń Polski z niezapomnianymi Marianem i Helą. Nie zabraknie też Ewy Błachnio, która zaprezentuje kolejną odsłonę „Faktów Autentycznych” – satyrycznego spojrzenia na świat polityki.

Festiwal słynie z ostrej satyry politycznej i aktualnych komentarzy do bieżących wydarzeń. Organizatorzy zapowiadają, że i tym razem nie zabraknie skandali i afer – oczywiście w komediowym wydaniu. Oprawę muzyczną zapewni warszawska orkiestra Tomasza Krezymona, co dodatkowo podniesie rangę wydarzenia.

Dla tych, którzy nie będą mogli być na miejscu, mamy dobrą wiadomość – festiwal będzie transmitowany na żywo przez telewizję Polsat. To doskonała okazja, by zobaczyć nie tylko występy, ale i piękno jednego z najwspanialszych amfiteatrów w Polsce.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19:45. Warto się pospieszyć z zakupem biletów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a festiwal cieszy się ogromną popularnością.

Pamiętajcie o motcie festiwalu: „Minuta śmiechu to dzień życia dłużej”. W Koszalinie będziecie mieli okazję przedłużyć swoje życie o co najmniej kilka lat!

Źródło: kabareton-koszalin.pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...