wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

Wyjątkowy koncert na plaży nad Wisłą. Usłyszymy hity Wodeckiego, Krawczyka i Zauchy na żywo!

Data:

- REKLAMA -

W nadchodzący piątek, 28 czerwca, plaża Rusałka po praskiej stronie Wisły stanie się sceną wyjątkowego muzycznego widowiska. W ramach cyklu „Praskie Lato” mieszkańcy Warszawy i turyści będą mogli usłyszeć na żywo największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Krzysztofa Krawczyka. To niepowtarzalna okazja, by poczuć magię tych niezapomnianych utworów w malowniczym otoczeniu nadwiślańskiej plaży.

Koncert na plaży Rusałka w Warszawie

Koncert na plaży Rusałka rozpocznie się o godzinie 20:00. Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich chętnych, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy zapraszają do zabrania ze sobą koców, które pozwolą wygodnie rozsiąść się na piasku i w pełni cieszyć się muzyką. Wieczorne, letnie powietrze, dźwięki kultowych piosenek i zachód słońca tworzą idealne warunki do spędzenia niezapomnianego wieczoru.

Repertuar pełen klasyków

Na piątkowym koncercie zabrzmią największe przeboje trzech wybitnych polskich artystów. Usłyszymy między innymi „Z Tobą chcę oglądać świat” Zbigniewa Wodeckiego, „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy oraz „Parostatek” Krzysztofa Krawczyka. Te utwory zna chyba każdy, a ich wykonanie na żywo w scenerii warszawskiej plaży z pewnością dostarczy słuchaczom wielu wzruszeń i radości.

Praskie Lato 2024 – muzyczne wydarzenie sezonu

„Praskie Lato” to cykl koncertów, które przez całe lato przyciągają miłośników muzyki na praską stronę Wisły. Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo, a piątkowy koncert z pewnością stanie się jednym z jego najważniejszych punktów.

Zespół Wojtka Zwierniaka

Za muzyczną oprawę tego wieczoru odpowiadać będzie Zespół Wojtka Zwierniaka. Wojtek Zwierniak, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, to utalentowany aranżer, dyrygent, kompozytor i pianista. Jego „Orkiestra Baczków” zdobyła uznanie, zajmując czwarte miejsce w finale programu „Mam Talent”. Zwierniak jest także znanym aranżerem dla innych orkiestr, zespołów i big-bandów. W piątkowy wieczór poprowadzi Big Band, który wykona niezapomniane hity w nowej, świeżej aranżacji.

Niezapomniana atmosfera nad Wisłą

Muzyka na żywo, miłe towarzystwo, zachwycający zachód słońca i piękny widok na lewobrzeżną Warszawę, w tym na Zamek Królewski i Starówkę, to składniki idealnego wieczoru na Plaży Rusałka. To propozycja spędzenia czasu wolnego, która przypadnie do gustu zarówno miłośnikom muzyki, jak i osobom ceniącym wypoczynek na świeżym powietrzu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, co dodatkowo zachęca do wzięcia w nim udziału.

Informacje Szczegółowe

Wydarzenie: Praskie Lato

Data: 28 czerwca

Miejsce: Plaża Rusałka, Warszawa

Godzina: 20:00

Wstęp: Wolny

Podsumowanie

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić letni wieczór przy dźwiękach największych przebojów Wodeckiego, Zauchy i Krawczyka. Koncert na Plaży Rusałka to idealny sposób na rozpoczęcie weekendu w towarzystwie dobrej muzyki i pięknych widoków nad Wisłą. Zapraszamy wszystkich na niezapomniane muzyczne przeżycie w sercu Warszawy!

Źródło: https://warszawa.eska.pl/, https://warszawa.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...