wtorek, 23 lipca, 2024
- REKLAMA -

Konkurs „Rowerowe Kielce” – Zachęcamy do Udziału!

Data:

- REKLAMA -

Miasto Kielce zaprasza do udziału w konkursie pn. „Rowerowe Kielce”, który potrwa do 30 września br. Celem tego przedsięwzięcia jest podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej, propagowanie wiedzy o niskoemisyjnym transporcie oraz kształtowanie proekologicznych postaw obywateli. W ramach konkursu uczestnicy będą mieli okazję walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym rowery elektryczne.

Jak Wziąć Udział w Konkursie?

Aby przystąpić do konkursu, należy:

  1. Zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://idea.kielce.eu/rowerowe-kielce-konkurs.
  2. Zaakceptować regulamin konkursu w formularzu zgłoszeniowym.
  3. Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podając imię, nazwisko, aktywne konto e-mail oraz numer telefonu powiązany z kontem w aplikacji Roovee.
  4. W przypadku osób niepełnoletnich, zgody muszą być wyrażone przez opiekuna prawnego. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych nieletniego powinna zostać przesłana na adres e-mail: sekretariat.gks@um.kielce.pl w ciągu 14 dni od zgłoszenia. Brak przesłania zgody skutkuje wykluczeniem osoby niepełnoletniej z udziału w konkursie.
  5. Wykonać zadanie konkursowe, które polega na pokonaniu jak największej liczby kilometrów jednośladem miejskim przy użyciu aplikacji Roovee.

Nagrody i Rywalizacja

Uczestnicy, którzy pokonają największą liczbę kilometrów, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. W puli nagród znajdują się między innymi rowery elektryczne, co stanowi dodatkową motywację do aktywnego udziału w konkursie.

Cel i Znaczenie Konkursu

„Rowerowe Kielce” to inicjatywa mająca na celu nie tylko promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale przede wszystkim zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców. Niskoemisyjny transport, taki jak jazda na rowerze, przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza oraz poprawy jakości życia w miastach.

Dołącz do Nas!

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Kielc do aktywnego udziału w konkursie „Rowerowe Kielce”. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie, wspierać ekologiczne inicjatywy oraz zdobyć atrakcyjne nagrody. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i wyrusz na rowerową przygodę po Kielcach!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie https://idea.kielce.eu/rowerowe-kielce-konkurs. Do zobaczenia na trasie!

Źródło: kielce.eu

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Łukasz Smółka Marszałkiem Województwa Małopolskiego

Po VII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego za nami, na...

Tarcza „Katarzyna” wydrąży tunel, który połączy Polskę

W Łodzi powstaje nowy podziemny tunel, który połączy dwie...

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...