piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

W wielu miejscach po całej Polsce, będzie organizowana akcja, już 12 maja – spacer z pieskami! Możesz przyłączyć się do niej!

Data:

- REKLAMA -

Chartoterapia – to więcej niż tylko spacer z czworonogami. To inicjatywa mająca na celu wsparcie chartów w potrzebie oraz promowanie idei opieki nad tymi wyjątkowymi psami. Już po raz kolejny organizowane są spacery, podczas których miłośnicy chartów oraz wszyscy, którzy chcą wesprzeć tę szlachetną inicjatywę, spotykają się w różnych miastach Polski, aby uczcić Wiosenny Dzień Charta.

Chartoterapia narodziła się jako hasło przewodnie zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP) w 2021 roku. Od tamtej pory organizowane są kolejne edycje, zarówno dla WOŚP, jak i dedykowane bezdomnym oraz potrzebującym chartom. Tegoroczna edycja jest już organizowana przez Stowarzyszenie Chartoterapia, które zarejestrowano na początku kwietnia. Celem Stowarzyszenia jest szerzenie wiedzy na temat chartów, wspieranie procesów adopcji i leczenia tych zwierząt, oraz pomoc innym organizacjom działającym na rzecz chartów.

Wiosenny Dzień Charta odbędzie się 12 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w różnych miastach Polski, takich jak Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Tychy, Wrocław oraz Warszawa. Wyjątkowo w Warszawie spacer zaplanowano na sobotę, 11 maja o 11:00. To doskonała okazja, aby spotkać się, poznać innych miłośników chartów, podzielić się doświadczeniami oraz wspólnie wesprzeć cele charytatywne.

Zbiórka środków ma na celu wsparcie statutowych działań Stowarzyszenia Chartoterapia, które obejmują szerzenie wiedzy na temat chartów, ich hodowli i utrzymania, wspieranie procesów adopcji i leczenia chartów, oraz wsparcie innych organizacji pomagających tym psom. Fundusze zebrane podczas zbiórki zostaną przeznaczone na cele charytatywne, w tym pomoc dla psów z różnych organizacji, działania edukacyjne oraz profilaktykę bezdomności.

Możesz dołączyć do spaceru w swoim mieście, wesprzeć zbiórkę pieniędzy, podzielić się wydarzeniem na platformach społecznościowych, lub po prostu przekazać informacje znajomym. Każda forma wsparcia jest cenna i potrzebna, aby wspólnie pomóc chartom w potrzebie. Aby przelać pieniądze, wejdź pod link – https://zrzutka.pl/8adcmj?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR35FRv3cuSLUUScNzJkeIodJlc4TvPCh88hXYVompdvzR-aR4lnfl1glOY_aem_Af4VkqlEe4jr0JGyOZ8FnuzzfPP3z4nrMS2dLekLd46R7ffA6X0P3Akv3Jh9KTueskBhCdY71QH6ZWgLqFu2mVTb.

Wiosenny Dzień Charta to nie tylko spacer z psami, to wydarzenie, które łączy ludzi o wspólnym celu – pomoc chartom i szerzenie idei opieki nad nimi. Dołączając do tego wydarzenia, możesz nie tylko spędzić czas w towarzystwie tych wspaniałych psów, ale także przyczynić się do poprawy ich życia oraz promowania szlachetnej idei chartoterapii. Budujmy razem społeczność charciarzy, która wspiera się nawzajem i pomaga psom w potrzebie!

Źródło: www.zrzutka.pl

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...