piątek, 14 czerwca, 2024
- REKLAMA -

Do których miejsc można polecieć z Krakowa za bardzo niską cenę?

Data:

- REKLAMA -

Kraków, miasto pełne historii i kultury, nie tylko przyciąga turystów, ale także stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania innych europejskich miast. Majowa aura sprzyja podróżom, a tanie loty z Krakowa Airport oferują szansę na ekscytujące city breaki w atrakcyjnych cenach. Oto lista 10 europejskich destynacji, do których możesz polecieć z Krakowa w maju!

1. Ryga, Łotwa

W malowniczej Rydze, stolicy Łotwy, czekają na Ciebie urokliwe uliczki Starego Miasta oraz imponujące zabytki architektury. Lot z Krakowa do Rygi już od 59 zł, a powrót za podobną kwotę. To doskonała okazja na trzydniowy city break w jednym z najpiękniejszych miast Bałtyku.

2. Oslo, Norwegia

Stolica Norwegii, Oslo, zachwyca krajobrazami fjordów i nowoczesną architekturą. Lot z Krakowa do Oslo za jedyne 60 zł to gratka dla miłośników skandynawskiej przyrody i kultury. Wizyta w Oslo to okazja do odkrywania muzeów, parków oraz lokalnej kuchni.

3. Triest, Włochy

Podczas wyprawy do Triestu, położonego u stóp Morza Adriatyckiego, czeka na Ciebie połączenie włoskiej gościnności z austro-węgierskim stylem architektonicznym. Lot z Krakowa do Triestu już od 59 zł, a powrót za podobną kwotę. To doskonały kierunek na czterodniowy city break w słonecznych Włoszech.

4. Bolonia, Włochy

Kultowa Bolonia, z jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie, to miasto pełne historii i kultury. Lot z Krakowa do Bolonii za 82 zł to doskonała okazja na pięciodniowy city break w sercu Italii. Spacerując po uliczkach Bolonii, odkryjesz urokliwe zaułki, zabytkowe kościoły oraz lokalne trattorie serwujące wyborne włoskie specjały.

5. Praga, Czechy

Stolica Czech, magiczna Praga, zachwyca swym średniowiecznym urokiem i bogatą historią. Lot z Krakowa do Pragi już od 57 zł, a powrót za około 112 zł. To doskonała okazja na trzydniowy city break w jednym z najpiękniejszych miast Europy Środkowej.

6. Zadar, Chorwacja

Gorący i słoneczny Zadar, położony nad Morzem Adriatyckim, to idealne miejsce na letni wypad. Lot z Krakowa do Zadaru za jedyne 59 zł, a powrót za około 108 zł. To doskonała okazja na sześciodniowy relaks nad pięknym Adriatykiem, odkrywanie zabytków historycznych oraz degustację lokalnej kuchni.

7. Wenecja, Włochy

Malownicza Wenecja, z romantycznymi kanałami i zabytkowymi mostami, to jedno z najpiękniejszych miast świata. Lot z Krakowa do Wenecji już od 90 zł, a powrót za około 78 zł. To doskonała okazja na trzydniowy city break w magicznej Lagunie Weneckiej.

8. Podgorica, Czarnogóra

Stolica Czarnogóry, Podgorica, to miasto pełne kontrastów, gdzie spotykają się wpływy wschodnie i zachodnie. Lot z Krakowa do Podgoricy za 95 zł, a powrót za około 78 zł. To doskonała okazja na czterodniowy city break w jednym z najbardziej fascynujących miast Bałkanów.

9. Tirana, Albania

Gorące i kolorowe Tirana, stolica Albanii, to miejsce pełne życia i energii. Lot z Krakowa do Tirany za 119 zł, a powrót za około 59 zł. To doskonała okazja na tygodniowy city break w sercu Bałkanów, gdzie czekają na Ciebie zabytki historyczne, kultura i tradycyjna kuchnia.

10. Marsylia, Francja

Marsylia, malowniczo położone miasto nad Morzem Śródziemnym, zachwyca urokiem Starego Portu i lokalnymi smakami. Lot z Krakowa do Marsylii za 109 zł, a powrót za około 80 zł. To doskonała okazja na trzydniowy city break.

Źródło: https://krakow.naszemiasto.pl/

Udostępnij:

Subskrybuj

- REKLAMA -

Często czytane

Więcej
Related

Więcej

Co dalej z systemem Patriot na lotnisku w Jasionce?

Wiceszef MON Cezary Tomczyk poinformował, że bateria amerykańska zostanie...

Premier Tusk spotkał się z wojewodami w Białymstoku

Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji...

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła pełne wyniki wyborów do Parlamentu...

Wybory do Europarlamentu już w najbliższą niedzielę. Jak głosować?

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 r., Polacy po...